Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

У Хмельницькому можуть демонтувати майже 60 незаконних МАФів

09.09.2016 08:43 Текст:  Т+   T-  

 Боротьба з МАФами в Хмельницькому триває. Спочатку управління торгівлі влаштувало полювання на малі архітектурні форми

 Декілька з них навіть прибрали з вулиць міста. Новий рейд працівників управління дав нові результати. Вони найшли близько 60 незаконно встановлених МАФів. - Немає в них паспортів прив’язки, вони здійснюють торгівлю.

 

Невідомо поки мені як вони підключилися до електромережі. З’ясовую це в обленерго, - заявив начальник управління торгівлі Хмельницької мерії. – Нам потрібно мати порядок демонтажу цих МАФів. Вони встановлені і працюють незаконно.

Такий порядок майже з’явився. Перший крок до його прийняття зробили на засіданні виконкому сьогодні, 8 вересня. Згідно нього, демонтовані МАФи міська рада зберігатиме протягом шести місяців. Якщо протягом цього часу власник споруди зможе прийти і забрати її.

Але сплативши витрати на демонтаж і перевезення. У іншому випадку міськрада матиме змогу продати МАФ. Далі справа за міськими депутатами. Як тільки вони проголосують «за» і рішення вступить у силу, управління торгівлі розпочне демонтаж.

Також у міській раді запланували провести громадські обговорення за участю спеціалістів та підприємців. Там хочуть обговорити подальшу схему дій в впорядкуванні МАФів у місті.

В управлінні торгівлі не знають, як вони зявилися у місті. Та вже мають систему, за якою будуть демонтувати і, можливо, продавати.
 

 

Опубликовано : 09.09.2016 08:43   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів