Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Відтепер , Сумщина буде ізольована від Одеси та Хмельницького

09.09.2016 14:28 Текст:  Т+   T-  

 Укрзалізниця" "відрізає" Сумщину від Одеси та Хмельницького
Потяги цих напрямків не братимуть пасажирів на вузловій станції "Конотоп"

 Укрзалізниця вирішила з 1 жовтня 2016 року скасувати зупинки по станціям Конотоп та Бахмач потягів №23 Москва - Одеса та №55 Москва - Хмельницький.

Про це у Фейсбуку написав експерт з транспорту, завідувач кафедри економіки та управління Конотопського інституту СумДУ Дмитро Власенко..

"Укрзалізниця вирішила з 1 жовтня 2016 року скасувати зупинки по станціям Конотоп та Бахмач потягу №23 Москва - Одеса. (Насправді зупинка є, але технічна, без посадки-висадки пасажирів). Одразу зазначу, що цей потяг формування Одеської залізниці, з українськими вагонами та провідниками. Зрозуміло, Московія нам не потрібна. А ось в деякі наші міста ми вже не зможемо доїхати… Таким чином мешканці Конотопа та прилеглих районів залишились безпрямого сполучення з Одесою. (До Вінниці та Жмеринки тепер можна доїхати тільки потягами формування Молдавської залізниці по захмарним цінам). Також цим потягом зручно було їхати до Києва (Конотоп - 6.58, Київ - 9.36). Неприємний сюрприз чекає підприємців, які подорожують до міста Хмельницький. Потяг №55 Москва – Хмельницький, теж формування Укрзалізниці, з 1 жовтня не буде зупинятись по станціях Конотоп та Бахмач. Як видно з розкладу, всі зупинки після Києва залишились", — написав Власенко.

Він також зазначив, що такі кроки "Укрзалізниці створять соціальну напругу у суспільстві, адже обмежується право громадян подорожувати до інших міст Україну. На думку експерта, залізничники вирішили трошки зекономити та перенести митний контроль до столиці.

Дмитро Власенко додав, що потяг №73 Москва –-Львів (формування Укрзалізниці) зупинятиметься на станції Конотоп. Його зміни не торкнулись.

Опубликовано : 09.09.2016 14:28   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів