Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета Авторские подарки

 

Стало відомо, який український фільм поїде на Оскар.ВИДЕО

09.09.2016 16:18 Текст:  Т+   T-  

 Обрано фільм, що претендуватиме на премію «Оскар» у категорії «Найкращий фільм іноземною мовою».

Український Оскарівський комітет оголошує, що фільмом, який претендуватиме на премію «Оскар» у категорії «Найкращий фільм іноземною мовою» від України обрано фільм «Українські шерифи» режисера Романа Бондарчука

 Світова прем’єра стрічки відбулась на найпрестижнішому документальному кінофестивалі IDFA, де картина отримала Спеціальний приз журі у головному конкурсі. Фільм демонструвався на понад трьох десятках фестивалів по всьому світу в конкурсних та спеціальних програмах і продовжує представляти Україну на найпрестижніших кінофорумах, здобуваючи призи й відзнаки. Нещодавно «Українські шерифи» отримали Ґран-прі кінофестивалю «Docs against Gravity» у Польщі.

 

Фільм був показаний у сімох містах України (Київ, Харків, Дніпро, Львів, Маріуполь, Одеса, Херсон) в рамках прокату DOCU/ХІТ (Міжнародного кінофестивалю документального кіно DOCUDAYS UA).

Український Оскарівський комітет вітає команду фільму «Українські шерифи» та бажає перемоги!

Як зазначив Голова Державного агентства України з питань кіно Пилип Іллєнко: «Фільми, подані на розгляд Оскарівського комітету, були різними, але всі вони демонструють зростання української кіноіндустрії в технічному та естетичному планах. Кожен з них міг би гідно представити Україну в боротьбі за «Оскар», а тому очевидно, що Оскарівському комітету непросто було зробити свій вибір. Вітаємо творчу команду «Українських шерифів» з визнанням в Україні та бажаємо отримати таке ж визнання Американської кіноакадемії».

89-та церемонія вручення премії «Оскар» за досягнення у галузі кінематографа відбудеться 26 лютого 2017 року в Лос-Анджелесі.

А вот документальная картина «Украинские шерифы» режиссера Романа Бондарчука получил специальный приз жюри знаменитого Амстердамского кинофестиваля документальных фильмов (IDFA), который проходит в столице Голландии с 18 по 29 ноября. «Украинских шерифов» был снят в копродукции Украины, Латвии и Германии.

 

«На кинофестиваль IDFA в Амстердам мы отправили черновой монтаж, надеясь завершить фильм к показу, если ответ будет положительный. Нам ответили практически сразу, что мировая премьера «Украинских шерифов» должен состояться именно в них», - рассказала Cultprostir Дарья Аверченко, продюсер фильма.


«Это абсолютно заслуженная победа, и я счастлива за всю съемочную группу. IDFA – крупнейший европейский фестиваль документальных фильмов, где показывают лучшее из того, что было снято за год. Это прекрасно, что «Украинские шерифы» получили признание именно в Амстердаме, где бьется сердце мировой документалистики», - рассказала Виктория Лещенко, программный координатор фестиваля DocudaysUA.

Опубликовано : 09.09.2016 16:18   на главную
Также в рубрике:
 

 

 
Загрузка...
 
© 2008-2019 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів