Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Мисливці почали полювання на зграю голодних вовків на Хмельниччині

09.09.2016 16:37 Текст:  Т+   T-  

 Мисливці на Хмельниччині полюють на вовків. На відстріл хижаків тут отримали дозвіл достроково - задовго до початку сезону полювання - через надзвичайну ситуацію. У Ярмолинецькому районі на Хмельниччині зграя голодних вовків, у пошуках їжі, полює на свійську худобу.

"У кількох селах люди живуть у страху. В нашому селі вовки розірвали 5 кіз, а в сусідньому селі роздерли вівців. Ми за ворота хати без вил чи палиці вийти боїмось. Навіть до лісу по гриби не ходимо", - розповіла кореспонденту УНН жителька села Валентина.

Зважаючи на ситуацію, Обласне управління Держлісгоспу видало дозвіл на відстріл хижих тварин ще до початку сезону полювання. Сьогодні мисливці перевірили близько десяти гектарів лісу. Хижаків не виявили.

"Біля цих сіл ще росте на полях кукурудза і соняшник. Вовки, очевидно, там і переховуються. Вовки мігрували на Ярмолинеччину ще років 5 тому разом із дикими кабанами з Прикарпаття. Але такого як цього разу - не було. Вони почали нападати на свійську худобу: овець, кіз... на людей не повинні нападати. Такого не було", - розповів головний єгер Хмельницького лісництва Микола Крамар.

Також він додав, що "вполювати на вовка влітку чи восени - це майже нереально".
"Але ми прочісуємо ліси і чергуємо на околицях сіл. Якщо вдасться - будем стріляти", - зазначив М.Крамар. 

http://www.unn.com.ua/

 

Опубликовано : 09.09.2016 16:37   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів