Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Ветеринарно-міліцейські пости у Хмельницькій області запобігають проникненню АЧС

10.09.2016 07:20 Текст:  Т+   T-  

 У Хмельницькій області організовано роботу 18 ветеринарно-міліцейських постів на вузлових дільницях автошляхів та на адміністративних межах області.

 Це зроблено для того, аби не допустити поширення африканської чуми свиней в області, адже протягом останнього місяця зареєстровані випадки АЧС у сусідніх з Хмельниччиною областях.

Про це повідомили у Хмельницькій облдержадміністрації.

Із 1806 оглянутих одиниць автотранспорту виявлено 83 автомобіля, які перевозили тварин без відповідних супровідних документів та 11 автомобілів з харчовими продуктами без необхідних документів. На порушників складено 20 адміністративних протоколів.

На постах чергують спеціалісти ветеринарної медицини, працівники національної поліції та МНС. Пости забезпечуються деззасобами та необхідним інвентарем. Їх роботу постійно контролює керівництво Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області, представники органів державної влади на місцях.

Спеціалістами на постах ведуть роз’яснювальну роботу з власниками автотранспорту, суб’єктами господарювання та населенням.

AgroTimes

Опубликовано : 10.09.2016 07:20   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів