Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

У Хмельницькій облдержадміністрації відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту.

10.09.2016 07:36 Текст:  Т+   T-  

 Влада області привітала олімпійців – квітами та подякою без рамки

 Спортсмени, тренери, ветерани спорту та працівники фізичної культури області сьогодні в стінах облдержадміністрації приймали вітання. Адже завтра, 10 вересня, - День фізичної культури і спорту.

На урочистостях були і подоляни, які в серпні захищали честь України на Олімпіаді в Ріо-де-Жанейро. Срібна призерка Аліна Комащук приїхала з Нетішина. Хмельничани - бронзовий призер Дмитро Янчук та Інна Грищун, яка двічі була четвертою, відклали свої справи та завітали на урочисту подію.

Прийшли і тренер Марини Бех Вадим Крушинський, і тренер Павла Алтухова Сергій Жиляєв, які також були в Ріо. І, здавалося, впершу чергу саме олімпійці почують на свою адресу теплі слова та отримають подяки. Однак… Чотири грамоти в рамочках та цінні подарунки від облдержадміністрації вручили не їм. Натомість, Комащук, Янчук, Грищун, Жиляєв та Крушинський все таки отримали подяки… від управління молоді та спорту ОДА.

Щоправда, не в рамочці. Такі самі, як і ще кілька десятків тренерів, спортсменів та спортивних функціонерів.
Невже не можна було якось окремо відзначити олімпійців та їхніх тренерів? З таким запитанням журналіст сайту «Є» звернувся до Сергія Зайця, виконуючого обов’язки начальника управління молоді та спорту. «Ми в телефонних розмовах з нашими олімпійцями та тренерами домовилися, що після

Олімпіади вони обов’язково мають зустрітися з головами ОДА та облради, - пояснює Сергій Володимирович. – Завтра на них очікує зустріч з Президентом України.

Після привітання у Президента, ми плануємо зустрітися з ними та спортивним активом області». Крім цього, як заявив Сергій Заяц, на сесію обласної ради буде виноситися питання, щоб преміювати олімпійців – за «срібло» 100 тисяч гривень (тренеру спортсмена 50 відостків), за «бронзу» - 75 тисяч. Спортсмени, які на Олімпіаді посіли 4-6 місця, планується, отримають 50 тисяч гривень, а їх тренери – 25 відсотків від цієї суми.

Опубликовано : 10.09.2016 07:36   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів