Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

СИНІЙ РІВЕНЬ ТЕРОРИСТИЧНОЇ ЗАГРОЗИ, ЯКИЙ ВСТАНОВИЛИ ДЛЯ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ?

10.09.2016 07:57 Текст:  Т+   T-  

 Наш наступний сюжет – про те, чому не слід втрачати пильності при виявленні підозрілих предметів, та як діяти у випадку терористичних загроз

  Синій – так Служба безпеки України маркувала рівень терористичних загроз на Хмельниччині . Він передбачає посилення заходів охорони у місцях масового перебування людей. А також тренування персоналу, який працює на об’єктах можливих терористичних посягань.

Проведення антитерористичних тренувань Служба безпеки України ініціює декілька разів на місяць. Цього разу інспектували злагодженість дій працівників Шепетівського локомотивного депо у разі виникнення терористичних загроз та при виявленні потенційно вибухонебезпечних предметів. Спершу перевіряли локомотивну бригаду електропоїзда Київ-Рівне. Порушивши інструкції, залізничники погодилися доставити до Рівного передачу – пакунок з невідомим вмістом.

 

Наступний етап тренувань - повідомлення черговому локомотивного депо про невідомий пакунок на колії і можливе замінування. Працівниця діяла за інструкцією: одразу викликала правоохоронців, медиків та пожежних. Та її роботу як бездоганну – не оцінили.

А от працівники воєнізованої охорони на Шепетівському вокзалі діяли професійніше. Кажуть, що обов’язково перевіряють осіб, які ведуть себе підозріло. А таких визначають за кількома критеріями:

Антитерористичний експеримент у Шепетівці показав: працівники великого залізничного вузла ознайомлені як діяти у разі терористичної загрози. Однак бездоганно втілювати інструкції на практиці не завжди вдається.

Наразі на Хмельниччині встановлено синій- потенційний рівень терористичних загроз. То ж тренування проводяться по всій області. Задля того, щоб підготувати до реагування на потенційні загрози працівників транспортних вузлів, оборонних підприємств та інших закладів ,де масове скупчення людей.

У Службі безпеки України закликають краян бути пильними. У разі виявлення в громадських місцях чи у транспорті підозрілих пакунків, слід одразу повідомити про це безпосереднім керівникам та правоохоронцям. А при отриманні анонімного дзвінка – дізнатися максимальну кількість інформації, зокрема, вимоги та претензії аноніма, спробувати визначити його стать, вік та особливості мовлення. І після закінчення розмови одразу сповістити правоохоронні органи.

 

Опубликовано : 10.09.2016 07:57   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів