Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Колишній керівник Держагентства з інвестицій та управління нацпроектами Владислав Каськів подав клопотання про надання йому політичного притулку у Панамі,

10.09.2016 10:47 Текст:  Т+   T-  

повідомляє заступник генпрокурора України Євген Єнін.
 

 Каськів попросив політичного притулку в Панамі - ГПУ
Сьогодні о 10:10•BBCUkrainian

 "Готовність Каськіва до співпраці з українськими правоохоронцями виявилася "липою". Скороченоі процедури екстрадиції не буде. Каськів подав клопотання про політичний притулок. Шанси на задоволення вкрай низькі, однак це додатковий час", - написав посадовець у своєму Facebook.
Пан Єнін додав, що цієї ночі за київським часом панамський суд обрав пану Каськіву запобіжний захід у вигляді застави розміром 600 тисяч доларів США та обмежив його пересування містом Панама.


У разі, якщо він сплатить ці кошти, його звільнять з-під варти. Однак і в такому разі він буде зобов'язаний двічі на тиждень відмічатися у відділку місцевої поліції, додав заступник генпрокурора.
В Україні Владислава Каськіва підозрюють у розкраданні 7,5 млн грн державних коштів. Він заперечує свою вину і заявляв про "категоричну готовність" співпрацювати з українськими правоохоронцями.

Со стр. фейсбук javascript:void(0);/*1473493975138*/

Опубликовано : 10.09.2016 10:47   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів