Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Архітектурно-містобудівна рада запропонувала розташувати зоопарк у центральній частині Хмельницького

10.09.2016 11:11 Текст:  Т+   T-  

 Архітектурно-містобудівна рада 9 вересня розглянула пропозиції щодо місця розташування земельної ділянки під зоопарк у Хмельницькому.

Про це у “Фейсбуці” написав головний архітектор міста Олексій Панасюк.

Презентували проект зоопарку голова громадської організації захисту тварин Мар’яна Яцик, та депутат міської ради Віталій Коліщак. Вони запропонували створити зоопарк загальною площою близько 4 га з поетапним терміном будівництва до 5 років.

Фото з "Фейсбуку" Олексія Панасюка

 


Крім цього, на розгляді ради обговорювалося кілька варіантів місць розташування: у центральному парку імені Чекмана; дендропарку; заплаві річки Південний Буг (між вул. Свободи та Старокостянтинівським шосе); район Заріччя (біля вул. Західно-окружної та Нижньоберегової, вздовж річки Південний Буг).

Панасюк зауважив, що місце розташування зоопарку повинно бути доступним та працювати в комплексі з іншими можливими розвагами, мати комерційну та наукову складову. Потрібно врахувати санітарні норми та відстані до житла, можливість влаштування каналізації зоопарку, зонування його території, не в останнє зручність для самих тварин.

На думку членів ради та запрошених гостей майбутній парк «Європа», що розташується у заплаві річки Південний Буг між вул.. Свободи та Старокостянтинівським шосе, володіє можливістю комплексного вирішення його території із врахуванням зоопарку, і що важливо – надає перспективи розвитку до вул. Трудової.

“Натомість інші варіанти не володіють такими перевагами: парк імені Чекмана – затіснений забудовою, дендропарк – заборона забудови законодавством, район Заріччя біля вул. Західно-окружної – віддалений район.

Розташування зоопарку в заплаві річки Південний Буг відповідає рекреаційній зоні міста та захищатиме саму річку від забудови багатоповерхівками”, – написав архітектор.

У підсумку архітектурно-містобудівна рада рекомендувала визначити пріоритетним місцем розташування зоопарку заплаву річки Південний Буг (між вул. Свободи та Старокостянтинівським шосе) з перспективним розширенням до вул. Трудової. Рішення ухвалено більшістю голосів.

Як писав НГП, наразі Хмельницький немає повноцінного зоопарку. Тому громадська організація «Захист тварин Поділля» просить підтримати місцеву електронну петицію щодо виділення земельної ділянки під зоопарк.

До кінця збору підписів залишилось 54 дня.

В цілому, в Україні нараховується 13 зоопарків, у тому числі у сусідніх обласних центрах: Вінниці, Луцьку та Рівному

javascript:void(0);/*1473495354415*/

Опубликовано : 10.09.2016 11:11   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів