Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Керівництво ПАТ “Хмельпиво” відмічає негативний вплив на розвиток підприємства політико-правових чинників

10.09.2016 11:52 Текст:  Т+   T-  

 

Перспективи розвитку ПАТ «Хмельпиво» обговорили під час виїзної наради

 Проведено чергову виїзну нараду щодо розгляду поточного стану та короткострокових прогнозів роботи підприємств міста Хмельницького. Цього разу заступник міського голови Володимир Гончарук та представники управління економіки міської ради відвідали ПАТ “Хмельпиво”.
Учасники наради ознайомились з виробничими потужностями та понад сторічною історією функціонування ПАТ “Хмельпиво”, головним здобутком якого є дотримання традицій виготовлення “живого” пива без використання технологій пастеризації та розливання в ПЕТ-тару, що так широко використовуються при виробництві пива.
На виробництві ПАТ “Хмельпиво” задіяне здебільшого сучасне обладнання, яке постійно оновлюється та модернізується, до кінця 2018 року планується повна заміна устаткування у варочній. Підприємство посилено працює в частині оновлення та осучаснення продукції задля задоволення попиту більш широкого кола споживачів.
ПАТ “Хмельпиво” притримується виваженої соціальної політики, неабияк піклуючись про колектив підприємства, створюючи сприятливі умови для ефективної роботи на виробництві.
Разом з тим, керівництво ПАТ “Хмельпиво” відмічає негативний вплив на розвиток підприємства політико-правових чинників (прирівнювання пива до алкогольних напоїв, систематичне підвищення ставок акцизного податку), що ставить місцевих виробників пива у нерівні умови з компаніями-монополістами.
Існують і труднощі, пов’язані з інфраструктурним забезпеченням роботи підприємства, зокрема освітленням, під’їзними шляхами та світлофорним регулюванням, у вирішенні яких, за словами заступника міського голови Володимира Гончарука, всебічно сприятиме міська рада.

Довідково: Хмельницький пивоварний завод побудовано у 1901 році. ПАТ “Хмельнпиво” – підприємство харчової промисловості України, зайняте у галузі виробництва та реалізації сусла і пива.

http://khm.gov.ua/

Опубликовано : 10.09.2016 11:52   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів