Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Цьогоріч конкурс до ХмельницькоїНаціональної академії Держприкордонслужби становив до семи осіб на місце

11.09.2016 08:42 Текст:  Т+   T-  


У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ МАЙЖЕ 200 КУРСАНТІВ-ПРИКОРДОННИКІВ ПРИСЯГНУЛИ НА ВІРНІСТЬ УКРАЇНСЬКОМУ НАРОДОВІ

 Майже двісті курсантів Національної академії Держприкордонслужби присягнули на вірність українському народові.

Цьогоріч на перший курс вступили 242 курсантів. Серед них – 63 ветерани війни на Сході. Читатимуть їм лекції та проводитимуть практичні заняття викладачі академії та курсанти старших курсів, які також мають досвід бойових дій. На плац виносять прапор.

З-поміж першокурсників, які складають присягу – і курсантка Ксенія Мокра, уродженка Донецької області. Під час окупації її рідного міста бойовиками, родина була змушена переїхати. Цьогоріч дівчина закінчила школу і вирішила стати військовослужбовцем, щоб звільнити рідний край від агресора.

"З початку АТО я дуже захотіла стати військовослужбовцем-офіцером, тому й вступила сюди. Мої друзі кажуть, що то не дуже гарний вибір, але воно того варте – майбутнього" – каже Ксенія.

У намірах стати захисником і охоронцем рубежів своєї країни підтримують підтримують її батьки.

Мати курсантки Алла Мокра говорить: "Почуття гордості переповнює за свою дочку, бо вона – тут".

Цьогоріч конкурс до Національної академії Держприкордонслужби становив до семи осіб на місце. До вишу вступили 242 курсанти, 63-є з них – військові, які зі зброєю в руках боронили Схід країни. Серед першокурсників кожен п'ятий – випускник військового коледжу.

Курсанти складають присягу. Від початку АТО у виші на 70% змінили навчальну програму. Посилили її практичною та бойовою складовою. Викладатимуть і офіцери, які звільняли та боронили Донбас від терористів. У недалекому майбутньому випускники вишу охоронятимуть рубежі – зокрема і на Сході, упевнений голова Держприкордонслужби Віктор Назаренко.

"Маємо 7 тис. км державного кордону і ті 409,3 км ми теж собі повернем. І кордон європейської спільноти буде не Україна і Європа на Заході, буде на Сході. Я в цьому впевнений і діти наші будуть жити в Європі", – сказав Назаренко.

Далі він наголосив: "Шановні воїни України! Вітаю вас з прийняттям військової присяги на вірність народу України!".

"Слава! Слава! Слава!" – відповіли курсанти і випустили голубів у небо.

Опубликовано : 11.09.2016 08:42   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів