Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

«Пікардіська терція» та «Тінь сонця» обє’днали сотні хмельничан під дощем

25.09.2016 11:15 Текст:  Т+   T-  

 На майданчику біля кінотеатру Шевченка жителі та гості міста під гучні оплески зустрічали популярні гурти, які приїхали привітати хмельничан із Днем міста. І навіть дощ не став на заваді гарного настрою глядачів.

 Відома та улюблена в Україні та далеко за її межами вокальна формація «Піккардійська терція», одразу зачарувала своїм акапельним співом усіх присутніх, які прийшли на концерт. Те, що вона улюблена, не може бути й сумніву, адже , щоб послухати й побачити своїх кумирів «вживу», не дивлячись на дощову погоду зібралося сотні шанувальників їхнього неперевершеного вокалу. Вдячні слухачі підспівували музикантам та вибухали шквалом аплодисментів й вигуками «Браво» після кожної пісні. Що цікаво, саме сьогодні, 24 вересня, «Піккардійська терція» теж святкує свій ювілей – 24 роки з дня свого заснування. Нагадаємо, що перший склад «Терції» заспівав ще 1992-го. Відтоді зробив стрімку пісенну кар’єру – вокалістів вже давно вважають метрами акапельного співу, які не бояться жодних експериментів із найдосконалішими інструментами – власними голосами.

Продовжив святковий концерт відомий драйвів київський рок-гурт « Тінь сонця», який буквально з перших нот «порвав» хмельницьку публіку, яка весело підтанцьовувала в такт запальним українським мотивам.

Виконали хлопці свої найвідоміші пісні “Меч Арея”, “Громом і вогнем”, ” Їхали Козаки”, “Козача могила”, “Ніколи не плач” та багато інших, які переносять нас у добу козацтва та в часи славетного минулого нашого народу. У своїх піснях, у кожному виступі гурт «Тінь Сонця» закликає вірити в себе, позбавитись постколоніальних і рабських пут і бути однією родиною, яка має чітку мету – побудову щасливої країни.

Між піснями соліст групи Сергій Василюк спілкувався із глядачами та зазначив, що Хмельницький – славетне місто, з цікавою історією.


Концерт ніяк не міг закінчитися, так як музикантів викликали «на біс» ще і ще.
Завершився святковий концерт спільним виконанням гімну України. Вдячні глядачі проводжали музикантів із вигуками «Дякуємо!»
http://www.marichkanews.com/15

Опубликовано : 25.09.2016 11:15   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів