Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Факелоносця Віктора Барбалюка офіційно привітали з почесним званням громадянина Хмельницького

25.09.2016 22:23 Текст:  Т+   T-  

 Звання почесного громадянин міста Хмельницького надали факелоносцю Віктору Барбалюку. Відповідне рішення депутати прийняли 21 вересня на восьмій сесії міської ради.

 За активну громадську діяльність, вагомий особистий внесок у спортивне виховання міста звання почесного громадянина Хмельницького було присвоєно Віктору Барбалюку. Звання вручив особисто міський голова Хмельницького Олександр Симчишин під урочистого святкування Дня міста 24 вересня.


«Дякую усім хмельничанам за підтримку в будівництві спортивних споруд!, – сказав Віктор Денисович. – Я все життя працював на Хмельницький. Я дуже вдячний, що оцінили мій труд та вклад у будівництво міста Хмельницького. Усім нам у День міста бажаю, що ми кожного року були щасливішими і веселішими, щоб усі мали працю!».


Відомо, що Віктор Барбалюк доклав чимало зусиль щодо створення умов для занять фізичною культурою і спортом у нашому місті. Він був ініціатором будівництва спортзалів та спортивних майданчиків у парку ім. І.Франка, спортивного комплексу дитячо-юнацької спортивної школи № 1, спортивного корпусу з плавальним басейном дитячо-юнацької спортивної школи № 3, спортивного павільйону та елінгу дитячо-юнацької спортивної школи № 4.

Віктор Барбалюк – відмінник народної освіти, Почесний президент Федерації вільної боротьби, ветеран праці. Має відзнаки «Відмінника народної освіти» та кавалера ордена «Дружби народів». Також нагороджений медаллю А. Макаренка, почесними грамотами Міністерства освіти України, Національного Олімпійського комітету України, Хмельницької обласної державної адміністрації, Хмельницької обласної і міської рад, Почесною відзнакою Хмельницького міського голови.

У 2012 році Віктор Денисович був визнаний «Людиною року» у номінації «Громадський діяч».http://news.tv7plus.com/r

Опубликовано : 25.09.2016 22:23   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів