Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Хмельницькі нацгвардійці взяли участь у конкурсі на кращу фізичну підготовку

01.10.2016 10:39 Текст:  Т+   T-  

 Як повідомляє  прес-служба Головного управління Нацполіції України у Хмельницькій області, військовослужбовці частини 3053 Нацгвардії України, що дислокується у Хмельницькому, представляли Західне оперативно-територіальне об’єднання Нацгвардії.

 Серед усіх управлінь Національної гвардії України триває конкурс на кращу організацію фізичної підготовки. В ньому також взяли участь хмельницькі гвардійці.

 

Комісія з Головного управління Національної гвардії України на чолі з начальником відділу фізичної підготовки та спортивної роботи полковником Сергієм Лещенею приймали нормативи з фізичної підготовки.

«Я вірю в те, що кожен з вас прикладе максимальні зусилля та виборе тільки добрі та відміні оцінки, які ви покладете у скарбничку вашої частини та Західного оперативно-територіального об’єднання Нацгвардії. Бажаю вам незламної сили духу, витривалості та тільки відмінних результатів», - зауважив Сергій Лещеня.
Гвардійці здавали нормативи з фізичної підготовки протягом двох днів. Серед нормативів були такі: підтягування на перекладині, біг на 100 метрів, подолання смуги перешкод та біг на 1000 метрів.

«Основною метою конкурсу є визначення рівня підготовки особового складу, перевірка його фізичної готовності до виконання бойових завдань», - зазначив Сергій Лещеня.
В цілому члени комісії позитивно оцінили матеріальну базу та рівень фізичної підготовки особового складу частини.

Опубликовано : 01.10.2016 10:39   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів