Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

З 1 жовтня українців чекає подорожчання соціально важливих продуктів.

01.10.2016 12:40 Текст:  Т+   T-  

 У Хмельницькому ціни на яйця стрімко ростуть вгору

 В даний перелік входить мінімальна кількість товарів, які необхідні людині для того, щоб не залишитися голодним і отримати достатньо калорій і вітамінів. Згідно з постановою Кабміну №1548 від 1996 року до переліку соціально значущих продуктів входять: молоко жирністю 2,5%, сметана (15%), сир (9%), масло вершкове (72%), олія соняшникова, яловичина і свинина 1 категорії (з кістками), ковбаса варена 1 сорту, птах (тушки), хліб пшеничний з борошна 1 сорту, хліб житній та житньо-пшеничний, борошно пшеничне вищого гатунку, макарони з борошна 1 сорту, гречка, яйця (1 сорт), цукор, картопля, капуста свіжа, цибуля, буряк, морква.


Чинності рішення уряду про скасування в Україні державного регулювання цін на соціально важливі продукти харчування набуває 1 жовтня. Однак, в нашому місті не стали чекати до наступного місяця і почали піднімати ціни уже.

До того ж, уряд і експерти були впевнені, що на цінах такі зміни не вплинуть. Тим більше ціни на молоко, хліб, масло, та яйця не повинні були зрости.
Хоча зрозуміло, що набуття чинності такого документа дає можливість виробникам і продавцям «під шумок» використовувати як привід, та підняти ціни на ці продукти. Тим більше, що всі соціально важливі продукти вже починають сезонно дорожчати.

Отож, в кожному магазині уже виставили «свої» ціни на десяток яєць. Ціни коливаються від 12,50 гривень до 21,90 гривень.http://www.0382.ua/news/1386799

Опубликовано : 01.10.2016 12:40   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів