Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Нардепи Хмельниччини голосують «за» реформування податкової системи

06.10.2016 07:38 Текст:  Т+   T-  

 Громадянська мережа ОПОРА провели черговий моніторинг роботи мажоритарників з Хмельниччини. Цього разу аналізували їх голосування за законопроекти, що мають на меті впровадження реформ у податковій сфері

 Максимальну підтримку податкової реформи («за» у всіх таких голосуваннях) продемонстрували двоє народних депутатів, обраних у мажоритарних округах Хмельницької області, інші нардепи голосували за них послідовно.
З початку роботи Верховної Ради України VIII скликання до теперішнього часу відбулося 13 голосувань за законопроекти, прийняття яких мало б якісно змінити українську економіку шляхом зменшення податкового тиску на бізнес та збільшення надходжень до бюджету.
Максимально підтримують реформування податкової системи Роман Мацола (ВО № 190) та Володимир Мельниченко (ВО № 193). Вони натиснули кнопку «за» усі 13 разів.
Послідовно голосує за зміни у податковій сфері Сергій Мельник (ВО № 187). Він не брав участі лише у двох голосуваннях з 13. Народний депутат Андрій Шинькович (ВО № 189) двічі не голосував за цю політику.
У п’яти голосуваннях «за» проголосували Олександр Герега (ВО № 192) та Віктор Бондар (ВО № 191).
Найменшу кількість голосів (два) з поміж хмельницьких мажоритарників за впровадження змін у податковому законодавстві віддав Сергій Лабазюк (ВО № 188).

www.0382.ua

Опубликовано : 06.10.2016 07:38   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів