Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Хмельницька обласна рада шукає керівників для п’яти комунальних підприємств і закладів

06.10.2016 08:05 Текст:  Т+   T-  

 Документи приймуть до 25 жовтня.
Обласна рада оголосила конкурс на заміщення вакантних посад керівників об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельниччини.

 Як йдеться в повідомленні, шукають кандидатів на генерального директора Хмельницького обласного підприємства по заготівлях і постачанню палива населенню, комунально-побутовим підприємствам і установам «Облпаливо», директора Хмельницького навчально-курсового комбінату, директора Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, директора Кам’янець-Подільського багатопрофільного навчально-реабілітаційного центру, а також директора комунального закладу «Центр організаційно-господарського забезпечення закладів освіти».
За словами першого заступника голови обласної ради Неоніли Андрійчук, такий конкурс – в першу чергу масштабна робота з формування кадрового потенціалу для підприємств облради.
«Проводимо ревізію абсолютно всіх комунальних підприємств і закладів обласної ради. Уже завершили об’їзди і проаналізували результати роботи, які не зовсім радують. Прийняли рішення для того, щоб подивитися і зробити глибший аналіз роботи кожного керівника, оголошувати конкурс. Так маємо можливість побачити інших людей, можливо кращих. Фактично, конкурс оголошуємо для того, аби зрозуміти, який кадровий потенціал у нас є», - каже Неоніла Андрійчук.
Як вона додає, з цих людей в облараді планують формувати кадровий резерв і розглядати можливість призначення їх і на інші посади.
Документи кандидатів на на посади приймуть до 25 жовтня 2016 року. Детальніше про умови конкурсу – на сайті обласної ради. Довідкова інформація за телефоном: (0382) 65-62-32.

Опубликовано : 06.10.2016 08:05   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів