Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета
 
 

 

 
 

 
Последние статьи
05.09.2015 : Инфракрасная сауна: польза, вред и эффект
28.04.2015 : Как выбрать котел для отопления?!
05.03.2013 : Переможниця «Кращого студента» цінує гумор, інтелект та моральність
28.02.2013 : Подільський парубок або враження від прес-конференції губернатора
18.02.2013 : Журналістика очима людей

Все статьи >>

 
Наша кнопка

код кнопки:
 
 

Хмельницька обласна рада шукає керівників для п’яти комунальних підприємств і закладів

06.10.2016 07:05 Текст:  Т+   T-  

 Документи приймуть до 25 жовтня.
Обласна рада оголосила конкурс на заміщення вакантних посад керівників об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельниччини.

 Як йдеться в повідомленні, шукають кандидатів на генерального директора Хмельницького обласного підприємства по заготівлях і постачанню палива населенню, комунально-побутовим підприємствам і установам «Облпаливо», директора Хмельницького навчально-курсового комбінату, директора Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, директора Кам’янець-Подільського багатопрофільного навчально-реабілітаційного центру, а також директора комунального закладу «Центр організаційно-господарського забезпечення закладів освіти».
За словами першого заступника голови обласної ради Неоніли Андрійчук, такий конкурс – в першу чергу масштабна робота з формування кадрового потенціалу для підприємств облради.
«Проводимо ревізію абсолютно всіх комунальних підприємств і закладів обласної ради. Уже завершили об’їзди і проаналізували результати роботи, які не зовсім радують. Прийняли рішення для того, щоб подивитися і зробити глибший аналіз роботи кожного керівника, оголошувати конкурс. Так маємо можливість побачити інших людей, можливо кращих. Фактично, конкурс оголошуємо для того, аби зрозуміти, який кадровий потенціал у нас є», - каже Неоніла Андрійчук.
Як вона додає, з цих людей в облараді планують формувати кадровий резерв і розглядати можливість призначення їх і на інші посади.
Документи кандидатів на на посади приймуть до 25 жовтня 2016 року. Детальніше про умови конкурсу – на сайті обласної ради. Довідкова інформація за телефоном: (0382) 65-62-32.

Опубликовано : 06.10.2016 07:05   на главную
Также в рубрике:
А что думаешь ты? Комментируй

Ваше имя :
Заголовок :
 Обновить изображение
Потверждающий код :

 
 

 

 

 
 
© 2008-2017 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів