Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

У Хмельницькому новий начальник поліції

06.10.2016 08:09 Текст:  Т+   T-  

 Суд поновив звільненого після атестації Валерія Онісьєва.

 Суд визнав протиправним та скасував наказ Національної поліції України щодо звільнення Валерія Онісьєва і поновив полковника на посаді начальника Хмельницького міськвідділу поліції.

Про це йдеться у постанові Хмельницького окружного адміністративного суду від 19 вересня. Згідно наказу Головного управління Нацполіції області, Валерія Онісьєва на посаді поновили, 3 жовтня його вже представили особовому складу.
“Я вийшов на службу, мене поновили рішенням суду на раніше займану посаду. З понеділка, 3 жовтня, я вже вийшов на роботу. Зараз входжу в курс справ. Необхідно кілька днів, щоб у всьому розібратися”, - коментує сайту “Є” начальник поліції міста Валерій Онісьєв.
З його слів, керівництво Нацполіції поліції ще може подати апеляцію на рішення суду.
У поліції також зазначили, що Володимир Калашнік, який тимчасово виконував обов'язки керівника міськвідділу, наразі у відпустці. Як відомо, атестаційна комісія не рекомендувала полісмена на керівну посаду.
Нагадаємо, під час атестації Валерій Онісьєв на співбесіді отримав оцінку “4” - тобто підлягає звільненню через службову невідповідність.http://ye.ua/

 

Опубликовано : 06.10.2016 08:09   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів