Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Симчишин прокоментував конфлікт під «СВ»

24.10.2016 20:53 Текст:  Т+   T-  

 На прохання читачів vsim.ua редакція сайту дізналася позицію міського голови Олександра Симчишина щодо "кривавого" протесту під клубом "СВ".

 

Щоб відмінити концерт Потапа і Насті у Хмельницькому активісти влаштували акцію під клубом "СВ". Кров, яйця, бійка з поліцією, сльозогінний газ. Серед учасників акції були представники ВО "Свобода", Правого сектору, "Автомайдану". "Засвітилися" і чиновники міської ради.

Після сутички власник "СВ" Віктор Вікарчук заявив, що звертатитметься до мера, аби той звільнив свого заступника і начальника управління культури, які були присутніми на акції. Дана заява набула резонансу. У коментарях на vsim.ua читачі просили висвітлити позицію міського голови. У коментарі "ВСІМ" Олександр Симчишин висловив свою позицію:

- Прокоментуйте, будь ласка, ситуацію, яка сталася біля «СВ» у п’ятницю. - Ну що коментувати? - Багато людей пов’язують це з Вами, так як там було багато «свободівців». - Звертайтесь до голови міської організації.

Я рядовий член «Свободи». - Все-таки це сталося на території міста і… - .. на території України. До Порошенка їдьте! - Власник «СВ» пов’язує це з владою, оскільки на акції були ваш заступник і чиновники міської ради - Заступники міського голови і чиновники були там в позаробочий час. Мають повне право в позаробочий час ходити туди, куди вважають за потрібне.

Якщо вони щось там порушили під час акції, вони мають за то відповідати. Відкриті кримінальні провадження. Займаються слідчі, поліція. Буде встановлена вина хоча б одного чиновника, людина буде нести за то відповідальність. Якби він був в робочий час, звичайно, що було б реагування з нашого боку. Він був в позаробочий час.

Тому має повне право. Ми ж не будемо 500 працівників міської ради і кілька тисяч працівників комунальних підприємств підсліджувати на які вони акції ходять. На які хочуть, на такі й ходять. - Прокоментуйте заяву Вікарчука - Я думаю, що він адекватна абсолютно людина, яка розуміє, що блокування – це кримінальна відповідальність.

Я думаю, що він мав на увазі пікетувати. Має повне право пікетувати, висловлювати свою позицію. То його право. Але блокування – це відповідальність. Тому що блокування органів влади це кримінальна відповідальність. Він адекватна людина, я так думаю. Він таких речей робити ніколи не буде.

Тому що сесія немає жодного стосунку до того, що відбувалося.

Ссылка на источник: https://vsim.ua

http://moyagazeta.com/news/a-29874.html

Віктор Вікарчук про інцидент 21 жовтня Потап і Настя в "СВ-Клубі" (Part 1)

Віктор Вікарчук про інцидент 21 жовтня Потап і Настя в "СВ-Клубі" (Part 2)

Опубликовано : 24.10.2016 20:53   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів