Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Прокуратури Хмельницького повертає об’єкт комунальної власності - «Хмельницькполіграфсервіс», 169,5 кв. м громаді

25.10.2016 14:08 Текст:  Т+   T-  

 Встановлено, що у жовтні 2015 року за результатами проведеного аукціону між спільними територіальними громадами сіл, селищ, міст Хмельницької області в особі Хмельницької обласної ради та одним із

 товариств укладено договір купівлі-продажу частини майнового комплексу Хмельницького обласного підприємства «Хмельницькполіграфсервіс», площа якого складає 169,5 квадратних метри.

Як з’ясувалось, проведення аукціону відбулось з порушенням вимог ст. 15 Закону України «Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)», а саме: в оголошенні про проведення аукціону з продажу зазначеного об’єкта не вказано час проведення аукціону, що унеможливлює створення рівних умов участі в ньому.

Тому, прокуратура області звернулася в суд з позовними вимогами про визнання недійсними результатів аукціону та договору купівлі-продажу майна.

За результатами розгляду справи господарським судом Хмельницької області позов прокуратури задоволено в повному обсязі, а спірне приміщення зобов’язано повернути законному володільцю – Хмельницькій обласній раді.

Прес-служба прокуратури Хмельницької області

Опубликовано : 25.10.2016 14:08   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2020 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів