Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Twitter запланував звільнення близько 300 співробітників

25.10.2016 19:39 Текст:  Т+   T-  

 Компанія Twitter планує звільнити близько 300 співробітників, таким чином зменшивши штат на 8%.

 Скорочення буде оголошено до кінця жовтня 2016 року, таку інформацію отримало іноземне видання від свого джерела. Інше джерело вказує, що про скорочення компанія може оголосити перед публікацією квартального звіту 25 жовтня. При цьому Twitter ще не визначилася з точним числом співробітників, які потраплять під скорочення.
“Twitter досі залишається збитковою компанією, яка не може знайти можливість для різкого зростання. Її акції впали на 40% за останні 12 місяців. Це ускладнює можливості для видачі опціонів співробітникам і, відповідно, не дозволяє наймати талановитих розробників, які йдуть в Google, Facebook та інші компанії”, - пише Bloomberg.
Раніше видання повідомило про можливий зрив планів щодо продажу компанії. Спершу від покупки Twitter відмовилися Google і Disney, згодом до такого ж рішення прийшло і керівництво Salesforce. До цього Twitter повідомила своїх потенційних покупців, що планує завершити переговори про продаж компанії до 27 жовтня 2016 року.
Якщо знайти покупця для компанії не вдасться, Twitter спробує залучити більше користувачів через нову стратегію із залученням прямих відеотрансляцій.http://imi.org.ua/

Опубликовано : 25.10.2016 19:39   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів