Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Антирекорд: Пара розлучилася після 2 годин шлюбу... через фото в соцмережах

25.10.2016 21:42 Текст:  Т+   T-  

 Наречений розірвав шлюб, оскільки його новоспечена дружина не послухалася і не стримала домовленості не постити фото з весілля в мережах.

 Шлюб протримався 2 години. Фото: ЖЖ.

 

Одружена пара із Саудівської Аравії розлучилася через 2 години після весільної церемонії, тому що жінка безперестанку робила знімки і викладала їх у Snapchat. Наречений розірвав шлюб, оскільки його новоспечена дружина не дотрималася домовленості
Коли чоловік дізнався, що його парнерка надіслала фото весільної церемонії своїм подругам, він одразу розірвав шлюб. Напередодні весілля наречені домовлялися тримати обряд у таємниці.

Заборона постити знімки була також прописана у шлюбному контракті пари. Попри це, рішення нареченого шокувало всіх.

Брат жінки, яка порушила домовленість, розповів про це саудівському виданню Okaz: "Наречений і моя сестра уклали шлюбний договір, який передбачав, що вона не використовуватиме соціальні мережі на Snapchat, Instagram чи Twitter та не оприлюднюватиме фото. А вона не дотрималася укладених домовленостей".

Це не перший випадок розірвання шлюбу у Суадівській Аравії через залежність від соцмереж.

Раніше цього року через кілька годин після одруження чоловік так само покинув свою дружину, тому що вона постійно відповідала на вітальні повідомлення своїх друзів.

Коли молодята приїхали у готель, щоб наодинці продовжити святкування, дружина не хотіла приділяти час своєму коханому й нервувала, коли той відволікав її від повідомлень у смартфоні.

patrioty.org.uф

На запитання нареченого, чи друзі для неї є важливішими, жінка відповіла ствердно. Після цих слів чоловік одразу попросив розлучення.

Опубликовано : 25.10.2016 21:42   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів