Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

"У НАС НЕМАЄ НІЯКОГО АТО" - НЕСПОДІВАНА ЗАЯВА ПОРОШЕНКА ЩОДО ДВОРІЧНОГО КОНФЛІКТУ НА СХОДІ

27.10.2016 22:20 Текст:  Т+   T-  

 Є лише агресія Росії проти незалежної та суверенної України. Президент України Петро Порошенко заявив, що в Україні немає антитерористичної операції, є лише факт російської агресії.

 Президент України Петро Порошенко заявив, що в Україні немає антитерористичної операції, є лише факт російської агресії. Про це сьогодні, 27 жовтня, заявив президент України Петро Порошенко під час свого виступу на конференції з нагоди 440-річчя Острозької академії, передає 5 канал. "У нас немає ніякого АТО, у нас є агресія Російської Федерації проти суверенної, незалежної нашої держави.

Коли я був обраний президентом, то про це ще дуже сором'язливо говорили, і ключове моє завдання було, щоб це визнав світ – факт агресії. Це не просто задовольняє наше право на правду, а це має відповідні юридичні наслідки. Я можу привітати вас, бо головна мета росіян була продемонструвати ситуацію, коли це є внутрішній конфлікт всередині України, а "ми готові бути посередниками".

Ми не дали їм цього зробити", – наголосив президент. За словами глави держави, під час його візиту до Норвегії у спільній міжнародній заяві президента України та прем'єр-міністра Норвегії було названо – агресія Російської Федерації проти України. "Після добре скоординованої роботи наших дипломатів в резолюціє ПАРЄ чітко наголошено – агресія Російської Федерації проти України. Зараз під час консультацій з керівництвом Європейського Союзу, впевнений в тому, що ми розповсюдимо застосування цього терміну", – додав Порошенко.

Нагадаємо, збройний конфлікт на частині території Донецької і Луганської областей України розпочалася в середині квітня 2014 року, коли озброєні групи проросійських активістів почали захоплювати адмінбудівлі та відділки міліції у містах Донбасу. У відповідь 14 квітня 2014 року українська влада заявила про проведення Антитерористичної операції із залученням Збройних сил. Поступово протистояння переросло у масштабний воєнний конфлікт. Зазначимо, що крім військових, на сході України проти Збройних Сил України воюють понад 30000 найманців та близько 7000 кадрових російських військових.http://tsn.ua/

 

Опубликовано : 27.10.2016 22:20   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів