Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

У Хмельницькому шукають спеціаліста з управління комунальним майном

28.10.2016 11:09 Текст:  Т+   T-  

 У відповідності до розпорядження міського голови оголошується конкурс на заміщення посад тимчасово відсутніх спеціаліста І категорії управління комунального майна та головного спеціаліста відділу по роботі з інвалідами,

 ветеранами війни та праці управління праці та соціального захисту населення Хмельницької міської ради.

Вимоги до претендентів на посаду тимчасово відсутнього головного спеціаліста відділу по роботі з інвалідами, ветеранами війни та праці управління праці та соціального захисту населення: громадянство України, повна вища економічна освіта, вільне володіння державною мовою, навички роботи на комп’ютері та оргтехніці, стаж роботи в органах соціального захисту населення не менше шести місяців, відсутність заборон, визначених частинами третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».

Вимоги до претендентів на посаду тимчасово відсутнього спеціаліста І категорії управління комунального майна: громадянство України, повна вища освіта, вільне володіння державною мовою, навички роботи на комп’ютері та оргтехніці, без вимог до стажу роботи, відсутність заборон, визначених частинами третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».

Для участі в конкурсі необхідно подати заяву про участь в конкурсі, належним чином оформлену особову картку (форма П2-ДС) з відповідними додатками, фотокартку розміром 4х6, копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня, копію першої та другої сторінок паспорта громадянина України, копію довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків, декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України “Про засади запобігання і протидії корупції”, письмову згоду на обробку персональних даних, заяву про відсутність заборон та згоду на проведення перевірки, передбачених Законом України «Про очищення влади», копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних), довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності), а також успішно скласти іспит (додаткова інформація надається кадровою службою, тел. 65-03-29).

Заяви приймаються протягом 30 календарних днів з дня публікації даного оголошення за адресою: м. Хмельницький, вул. Гагаріна, 3, к. 109.

 

Опубликовано : 28.10.2016 11:09   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2020 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів