Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Як “дарувалась” земля забудовнику на 9 сесії Хмельницької міської ради 26.10.2016 р. (відео у 3 Частинах)

28.10.2016 11:40 Текст:  Т+   T-  

 Сесія виявилась жаркою як і передбачалось нами. Резонансне питання, що було винесено з голосу на колегії депутатом ХМР Прядун Т.О. без попереднього оприлюдення за 20 робочих днів, стояло під № 69, тобто тоді, коли представників ЗМІ майже не залишилось.

 Всупереч негативним висновкам юридичного відділу, всупереч нашим застереженням із чіткими аргументами та вказанням норм законодавства України, депутатський корпус 31 голосом “ЗА” одобрив передачу земельної ділянки забудовнику під “прикриттям” державно-приватного партнерства. В той же час, окрім звинувачень від депутатів та посадової особи, що очолює підрозділ МНС, законних доводів правильності прийняття цього рішення в залі не прозвучало. І як би нас не переконували, що це не схема подібна на схему суперфіцію – на жаль ознаки вказують, що різниця тільки в назві. Безкоштовна земля, майбутні 6 будинків та лише 5 % площі отримають працівники МНС… Такі реалії…

Відео із засідання сесії (Частина 1)


Можна громадськість звинувачувати і “давати їй лопати в руки”, але слідкувати за порушенням законодавства органом місцевого самоврядування ми будемо. І як тільки буде підписане це рішення – звертатимемось до правоохоронних органів з вимогою реагування. Хоча прокурор міста був на засіданні і мав би вже відреагувати!

Відео із засідання сесії (Частина 2) –


І наостанок, хочеться звернутись до працівників державних установ та органів місцевого самоврядування, які в даному випадку стають заручниками ситуації та, свято вірючи у благородність таких дій, лише дають змогу заробити депутатам-забудовникам.

Відео із засідання сесії (Частина 3)


Ми маємо рецепт вирішення цієї проблеми – нещодавно у маленькому містечку Одеської області було збудовано житловий будинок за бюджетні кошти і 25 квартир у ньому виділено учасникам та героям АТО. То чому у маленькому містечку це змогли зробити, а у Хмельницькому із профіцитним бюджетом та комунальним підприємством, яке за статутом має будувати, далі придумуються схеми та розтягується безцінна земля мешканців під прикриттям “соціального житла”. На жаль, на це запитання ми не отримали відповідь, а отримали лише голосування поза нормами законодавства…

Усі висловлені застереження від громадськості було попередньо розміщено на сайті НГП під назвою “Чергова схема у стінах міськради чи державно-приватне партнерство на зміну суперфіцію?”

https://ngp-ua.info/2016/10/29846

Опубликовано : 28.10.2016 11:40   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів