Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Які обіцянки не виконав мер Хмельницького

28.10.2016 20:02 Текст:  Т+   T-  

 javascript:void(0);/*1477674262912*/ 

 

Сайт «Слово і Діло» вирішив підготувати низку інфографік про обіцянки мерів міст, які вони повинні виконати до кінця 2016 року. Зокрема, журналісти розглянули обіцянки міських голів Хмельницького, Житомира, Рівного та Вінниці.

 

 

 

 

 

 

 

Найбільше обіцянок, які повинні бути виконані до кінця 2016 року, дав мер Хмельницького Олександр Симчишин – 6.

Так, він зобов’язався закупити 10 тролейбусів, відкрити першу велодоріжку, встановити 50 електрозаправок, відремонтувати харчоблок в міській дитячій лікарні, відкрити філію ЦНАП в одному з мікрорайонів міста до кінця року і створити в мікрорайоні Озерна нові транспортні маршрути.

 Видання “Слово і діло”javascript:void(0);/*1477674306525*/ взялося нагадати українцям, які обіцянки давали мери їхніх міст. До створеної інфографіки потраив і мер Хмельницького Симчишин. Експерти нарахували в нього аж шість обіцянок.

 

10 нових тролейбусів. З одного боку, ніби й виконав, але не до кінця. По-перше, конкурсна комісія вибрала чи не найгіршого виробника тролебусів – Чернігівський завод. Їхні “Барвінки”, зізнаються самі хмельницькі тролейбусники, суттєво поступаються доссупним аналогам. Але навіть не це головне. 20 вересня Антимонопольний комітет розпорядився скасувати тендер на закупівлю тролейбусів, тож рогатих ми ще довго не побачимо.

Перша велодоріжка. Роботи з її прокладання щойно почалися. Чи стигнуть зробити бойдай щось до кінця року – будемо дивитися.

50 електрозаправок. Цю обіцянку вже точно виконати не вдасться. Наразі працює лише 6, є погодження на ще кілька, але більше 19 до кінця року не буде. Та й з тими заправками, що працюють не все добре – у соцмережах скаржаться, що анонсовані як “безкоштовні” заправки насправді є недоступними для широкого загалу.

 

Це лише три з шести обіцянок, які першими спали на думку. З іншими – та ж сама ситуація.

Як бачимо, при всьому бажанні Симчишин всіх обіцянок не виконає. Очевидно, в очільника є значно цікавіші справи і завдання.

Наприклад, як правильно розподілити землю в центрі міста, або виділити колишньому меру-комуністу 50 тисяч гривень.

Також у мера-свободівця болить голова за те, щоб фінансувати російські підприємства та роздути штати у міськвиконкомі.

https://ngp-ua.info

http://www.podilska.info/

 

Опубликовано : 28.10.2016 20:02   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2020 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів