Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

У Хмельницькому з'являться нові тролейбусні маршрути

08.11.2016 15:29 Текст:  Т+   T-  

  Через рік у місті з’явиться три нових тролейбусних маршрути. Це планується зробити для того, щоб хмельничани могли зручно дістатися до потрібного мікрорайону.

Як повідомляє Хмельницький з посиланням на МТРК «Місто», ситуацію прокоментував в.о. начальника управління транспорту і зв'язку Сергій Шепурев.

«Перше, над чим ми працювали, тобто ми тролейбусними маршрутами закрили все місто. Виходячи з тієї кількості, яка в нас є, з тієї кількості, яку ми пропонуємо в наступному році придбати, даної кількості транспортних засобів, ми закривали маршрути міста. Додаткові маршрути будуть тролейбусні, які будуть сполучати мікрорайон Гречани з мікрорайном Раково, мікрорайон Гречани з автостанцією №1», - розповів Сергій Шепурев.
За словами в.о. начальника управління транспорту і зв'язку, транспортну мережу оновлювали, враховуючи побажання пасажирів. Однак це ще не остаточний варіант. Незабаром схеми оновлених транспортних маршрутів будуть доступні усім в онлайн-режимі для громадського обговорення. Свої пропозиції та зауваження зможуть надати і пасажири, і перевізники.

Оновлену транспортну мережу планують запустити в грудні 2017 року. Крім того, на зупинках громадського транспорту з'являться нові графіки руху для маршруток та автобусів. Вони будуть схожими до тих, які зараз встановлені для тролейбусів.

http://khmelnytsky.com.ua/

Опубликовано : 08.11.2016 15:29   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів