Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Справа “підземки”: Кольгофери подали апеляцію до рівненського суду

05.12.2016 16:10 Текст:  Т+   T-  

 Сьогодні Господарський суд Хмельницької області продовжив слухання у справі оренди частини підземного переходу у центрі Хмельницького. 

Сторони позивачів (міське управління комунального майна, міське комунальне підприємство по утриманню нежитлових приміщень комунальної власності і виконком) наполягали на задоволені їхніх позовних вимог: звільнити ТОВ “Либідь” частини підземного пішохідного переходу загальною площею 695 кв.м на Кам’янецькій, 21/1 та стягнути неустойку на суму 48 тис. 037,68 грн.

Відповідач вдруге не з’явився на судові слухання, але надійслав клопотання за кілька годин до початку розгляду справи. У ньому ТОВ “Либідь” просить суддю Василя Магеру зупинити це провадження, зіславшись, що інше слухання, яке розглядає Рівненський апеляційний господарський суд.

Також орендар стверджує, що позивачі від влади не надали повного пакету документів з доказами. При цьому наполягає на тому, що ТОВ “Либідь” має переважне право у продовденні договору найму “підземки”.

Представник виконкому заперчила клопотання ТОВ “Либідь”.

“Переважне право виникає тоді, коли виноситься питанння про передачу комунального майна іншій особі. На сьогодні частина підземного пішохідного переходу нікому не передається в оренду. Звідси взагалі зникає предмет спору у Рівненському апеляційному господарському суді, на який посилаються відповідачі”, – сказала вона.

Суддя знову переніс слухання на 16 грудня, попросивши представників позивачів надати письмові поясннення або заперечення на клопотання ТОВ “Либідь”.

Як писав НГП, 27 жовтня виконавчий комітет Хмельницької міської ради розглянув заяву ТОВ “Либідь” про продовження оренди частини підземного переходу на вулиці Кам’янецька і відмовив на підставі заяви управління комунального майна. Таким чином, підпримємство до 2 листопада повинно було звільнити орендовані комунальні площі.

За даними бізнес пошукового ресурсу “Youcontrol”, ТзОВ “Либідь” належить бізнес-сім’ї Валерію і Оксані Кольгофер з Хмельницького. Пан Валерій керував Летичівською та Хмельницькою РДА в часи правління президента Віктора Януковича. Пані Оксана в цей час була депутатом Хмельницької міськради від Партії регіонів.

З березня 2015 року фірма записана на хмельничанина Анатолія Решетніка. 

https://ngp-ua.info

Опубликовано : 05.12.2016 16:10   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів