Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

У Тернополі вкладники «Helix» штурмують поліцію заявами. Хмельничани до правоохоронців поки не йдуть

06.12.2016 13:38 Текст:  Т+   T-  

 Поліція шукає потерпілих від шахрайських дій товариства з ознаками фінансової піраміди.

 У Тернополі щодня заяви приймають від 5-6 чоловік. Що говорять хмельничани про свою участь в «Helix» і чому вони не йдуть до поліції, дізнавалися журналісти vsim.ua. Справа «Helix» набирає обертів. Фінансова піраміда чи працююча інвестиційна компанія?

Встановлювати це будуть правоохоронці. Поки підозрювані в шахрайстві знаходяться під вартою, поліція шукає людей, яких «кинули». У Хмельницькому вкладники поки в очікуванні того, як розгортатимуться події. Хоча є такі, що переконують у дієвості «Helix» і в тому, що заробляють чималі гроші без особливих зусиль.

Нагута ще в СІЗО Засновника компанії хмельничанина Дмитра Нагуту разом з партнерами затримали у перший день зими. Усіх підозрюють у шахрайстві в особливо великих розмірах. Суму заподіяних збитків оцінюють в 2,7 мільйона гривень. Але це лише в Тернополі. Вчора, 5 грудня, суд своїм рішенням відправив підозрюваних в СІЗО.

Усі отримали можливість вийти під заставу. Хоча адвокати хотіли, аби їх підзахисних випустили негайно із зали суду. Та Феміда вирішила тримати усіх під вартою до 28 січня. Альтернатива для Дмитра Нагути – 5 мільйонів гривень застави. Та поки він коштів не перерахував. Про це повідомляє поліція Тернополя. Коли засновника «Helix» виводили із зали, він сказав журналістам, що внесе заставу вже в понеділок. Та грошей на рахунку казначейства ще ввечері 5 грудня не було.

Про це журналістам vsim.ua повідомили колеги з Тернополя. Анонсована Дмитром Нагутою прес-конференція, зрозуміло, також не відбулася. Поки трійця ще чекала на суд, в групі «Helix» у соцмережі Вконтакті оголосили про новий семінар на Кіпрі. Зазначили, що пройде він разом із лідерами компанії.
 

https://vsim.ua

Опубликовано : 06.12.2016 13:38   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів