Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ ВІЙСЬКОВОМУ ШПИТАЛІ ВІДКРИЛИ СУЧАСНЕ ЛОР-ВІДДІЛЕННЯ

15.12.2016 14:41 Текст:  Т+   T-  

 

Сьогодні, 15 грудня, у Хмельницькому військовому шпиталі відбулось відкриття отоларингологічного відділення на двадцять ліжкомісць.
Участь в урочистому відкритті лор-відділення взяв директор військово-медичного Департаменту Міністерства оборони України генерал-майор медичної служби Андрій Верба, представники командування Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону, міський голова Хмельницького Олександр Симчишин, представники обласної державної адміністрації, обласної ради, спонсори і меценати.

 Директор військово-медичного департаменту Міністерства оборони України генерал-майор медичної служби Андрій Верба зокрема підкреслив, що відкриття лор-відділень у всіх військових госпіталях Міністерства оборони України, які мають що найменше 200 ліжкомісць, – черговий етап розвитку військово-медичної системи.


- Лише цього року за напрямком лор-захворювань у Хмельницькому військовому шпиталі пройшли лікування більше 300 чоловік. А оперативних втручань, за ці 11 місяців, було більше півтори сотні. Тому актуальність функціонування таких відділень у всіх військових госпіталях надзвичайно висока. Це буде сучасне отоларингологічне відділення з можливостями проведення операцій з пластичної хірургії, - наголосив генерал-майор медичної служби Андрій Верба.


Начальник військового шпиталю полковник медичної служби Олександр Завроцький у свою чергу додав, що відкриття нового відділення з сучасним медичним обладнанням і устаткуванням для проведення якісного лікування військовослужбовців, стало можливим завдяки плідній співпраці військово-медичного Департаменту оборонного відомства з керівництвом міста, області та просто не байдужих краян.

 

Андрій Агєєв

Опубликовано : 15.12.2016 14:41   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів