Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

КОЖЕН ЗДАТЕН НА ДИВО. У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ ВІДКРИЛАСЯ «ЯЛИНКА БАЖАНЬ»

16.12.2016 11:27 Текст:  Т+   T-  

 В обласному центрі з’явилася «Ялинка бажань». Благодійна акція з такою назвою вже п’ятий рік поспіль здійснює бажання маленьких подолян. У торговому центрі «Оазис» усі охочі можуть придбати подарунки дітям з сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, та одразу передати волонтерам.

Цікаві книги, чепурні ляльки або прості солодощі. Маленькі подоляни написали листи святому Миколаю та Діду Морозу. Ними, традиційно, і прикрасили Ялинку бажань.

Андрій ЗІНЧУК
- Просять такі прості речі… але є і дуже зворушливі листи…наприклад, просять для мами роботу, а для брата – дівчину... деякі просять подарувати хоч щось, бо ще ніколи не отримували подарунків….
Ялинку із листами-бажаннями у Хмельницькому встановлюють вже 5-тий рік поспіль. За цей час небайдужі містяни встигли здійснити мрії сотні подолян.

Тетяна ВЛАСЮК - директор Хмельницького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
- Мета цієї акції….для малозабезпечених….
Не боятися мріяти та вірити у дива. Саме цього бажають маленьким подолянам організатори акції. Кажуть: у передноворічні свята здійснюються всі мрії. Навіть, найпотаємніші.

Титри: Андрій ЗІНЧУК
- Того року просили навіть планшет….живу черепаху…..дитині купили і ми завезли в Новоушицький район….
Стати святим Миколаєм чи Дідом Морозом та здійснити мрію маленької людини можуть усі охочі. Головне - бажання та трохи коштів. Акція «Ялинка бажань» у торговому комплексі «Оазис» триватиме до 28 грудня. 

http://odtrk.km.ua/

Опубликовано : 16.12.2016 11:27   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів