Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ ТАК І НЕ ВИДІЛИЛИ ЗЕМЛЮ ПІД НОВИЙ ПРИТУЛОК ДЛЯ БЕЗДОМНИХ СОБАК

27.01.2017 11:08 Текст:  Т+   T-  

 Земельну ділянку під новий притулок для бездомних собак у Хмельницькому так і не виділили. Захисники чотирилапих безхатьків висувають претензії до міських чиновників. Мовляв, минув рік, відколи влада пообіцяла знайти підходяще місце, але й дотепер питання не вирішується.

 У цей час бездомних тварин у місті більшає, вони мерзнуть на вулицях і гинуть від людської жорстокості. І кусають дітей та дорослих. Міські посадовці у відповідь лише розводять руками. Кажуть - процедура виділення землі довготривала і складна, а прихистити зараз усіх нічийних тварин просто ніде. За черговим спілкуванням комунальників і волонтерів спостерігали наші журналісти.

В управлінні житлово-комунального господарства обласного центру - розмова на підвищених тонах. Волонтери-захисники бездомних тварин вимагають назвати хоча б гіпотетичну дату виділення земельної ділянки, необхідної для створення нового притулку для чотирилапих безхатьків. Кажуть - міські чиновники або не розуміють проблеми, або не зацікавлені в її розв’язанні.

Наталія БІЛЯВСЬКА, голова ініціативної волонтерської групи з захисту безпритульних тварин
- Рік тому нам обіцяли… на притулок.
Людмила ДАВИДЮК, голова громадської організації захисту тварин «SOS»
- Немає зацікавленості… але притулок має бути!
Посадовці пояснюють – за цей термін влада розглядала кілька варіантів. Перший з них - територія у мікрорайоні Гречани, за яку навіть довелося сперечатися з місцевим підприємцем.

Віталій ГУРСЬКИЙ, заступник начальника управління ЖКГ Хмельницької міськради
- Другу територію нам запропонували… відвели.
Доки у чиновницьких кабінетах сперечаються – в місті йде протистояння. Волонтери-захисники намагаються рятувати бездомних тварин від морозів і жорстокості містян. Їхні опоненти не лінуються труїти чотирилапих безхатьків, мотивуючи це статистикою покусаних дітей та дорослих. Розв’язати проблему можна тільки створивши новий відповідний притулок. А поки жителі мікрорайону «Дубове», де знаходиться старий притулок, терпляче чекають дій від влади, а спеціальна служба безсила змінити ситуацію.

Володимир ЦАП, заступник голови правління Асоціації власників приватних будинків
- Притулок не може заходитися поруч з житлом людей… хвороб.
Владислав КРИВЕНЧУК, директор КП «Спецкомунтранс»
- Дійсно, кількість тварин велика, але… нам нікуди їх забрати.
У результаті посадовці пообіцяли - до кінця березня земельна ділянка під новий притулок для тварин буде виділена. Щоправда з приміткою «якщо все буде добре». І розповідають - процедура надання землі в місті складна - потребує чимало часу та зусиль.

Микола ВИШПОЛЬСЬКИЙ, начальник відділу благоустрою управління ЖКГ міськради
- Десь місяць-два потрібно, аби розробити проект, потім має бути експертиза… побудувати.
Доки комунальники будуть долати бюрократичні перепони, волонтери обіцяють прискіпливо стежити за подіями. Кажуть - якщо до кінця березня влада не спроможеться виділити обіцяний шматок землі, підуть на радикальні міри.  

http://odtrk.km.ua/

Опубликовано : 27.01.2017 11:08   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів