Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета
 
 

 

 
 

 
Последние статьи
05.09.2015 : Инфракрасная сауна: польза, вред и эффект
28.04.2015 : Как выбрать котел для отопления?!
05.03.2013 : Переможниця «Кращого студента» цінує гумор, інтелект та моральність
28.02.2013 : Подільський парубок або враження від прес-конференції губернатора
18.02.2013 : Журналістика очима людей

Все статьи >>

 
Наша кнопка

код кнопки:
 
 

Хмельницькі МАФи будуть розміщуватись за новини правилами

27.01.2017 10:44 Текст:  Т+   T-  

 Усі тимчасові споруди планують інвентаризувати.

Майже рік у Хмельницькому думають як впорядкувати МАФи. Посадовці, підприємці і громадськість спільно сформували і 24 січня презентували проект рішення, в якому і передбачені всі норми та вимоги.

“Ми намагалися зважити інтереси міста і позицію підприємців. Хотіли їх об'єднати. Усі кіоски, що є у місті інвентаризують, аби визначити які підприємці працюють законно, а які не мають відповідних документів”, про це повідомив заступник міського голови Володимир Гончарук телеканалу “Місто”.

За його словами, кожна тимчасова споруда повинна мати договір строкового сервітуту і бути внесена в комплексну схему розташування тимчасових споруд. Це є підставою для видачі паспорту прив'язки в управлінні архітектури і містобудування. Ті МАФи, які не мають його - підлягають демонтажу.

Упродовж кількох місяців управління архітектури має створити комплексну схему пересувних тимчасових споруд. МАФи у центрі Хмельницького розташують у чотирьох місцях, максимум по вісім кіосків. Решту перенесуть в інші райони.

Також, у сюжеті телеканалу “Місто” повідомляють, що посадовці мають на меті привести до ладу і зовнішній вигляд споруд. Для цього сформують п'ять можливих архетипів. Підприємці в забовяжуть оновити торгове місця, але обіцяють підтримку з боку міськради. Окрім того, у проекті рішення пропонують встановити коефіцієнт використання тимчасових споруд, який коливатиметься від коливатиметься від 0,5 до 2. 

http://ye.ua/

Опубликовано : 27.01.2017 10:44   на главную
Также в рубрике:
А что думаешь ты? Комментируй

Ваше имя :
Заголовок :
 Обновить изображение
Потверждающий код :

 
 

 

 
 
© 2008-2018 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів