Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

У 15 районах Хмельниччини зафіксували випадки сказу

27.01.2017 14:34 Текст:  Т+   T-  

 Лісівники Хмельниччини переймаються поширенням сказу на території області, бо існує значний ризик інфікування збудником сказу людей, повідомляє ПРО ПРОСКУРІВ з посиланням на Depo.Хмельницький.

Лисиці з’являються на вулицях міст і сіл, неадекватно поводять себе, проявляють агресівність.

Торік зареєстровано 55 випадків захворювання тварин на сказ, у тому числі по видах: лисиці — 30, велика рогата худоба — 12, собаки — сім, коти — п’ять, щури — один. Випадки сказу зафіксовані в 15 з 20 районів області.

У 2016 році на території Хмельниччини зафіксовано п’ять випадків захворювання на африканську чуму свиней, з яких три — в приватному секторі Дунаєвецького, Летичівського, Новоушицького районів, два— в свиногосподарствах Старокостянтинівського та Полонського районів.

Заступник начальника відділу облуправління лісового та мисливського лісогосподарства Віталій красов звертається до громадян-мисливців: “Повідомляйте користувачам угідь та в державні служби ветеринарної медицини про випадки неадекватної поведінки диких кабанів і випадки їх загибелі. Своєчасне виявлення осередку захворювання збереже популяцію цих тварин і дозволить здійснювати полювання”. 

ww.pro-proskuriv.in.ua

Опубликовано : 27.01.2017 14:34   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів