Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Українець відкрив оригінальний бізнес у Польщі

04.02.2017 19:44 Текст:  Т+   T-  

 Нещодавно у самому центрі Варшави з’явилось місце, де можна швидко, корисно та поживно перекусити смачними вегетаріанськими супами-пюре. Здавалось би, на перший погляд, нічого нового та особливого, адже «здоровий фаст-фуд» вже нікому не в дивовижу. Але «Soup Culture» – це магічне місце, де, скуштувавши суп усього один раз, ви приречені повернутись за добавкою

 vjkiu

Звичайні супи-пюре мають одну незвичайну деталь, яка, наче магніт, притягує відвідувачів. Стаканчик, у який вам наллють майже 400 мілілітрів супу, не потрібно викидати. Навпаки – його необхідно з’їсти. Автором такої ідеї став Євген Адінцов з України, який приїхав до Варшави два роки тому.

Він доволі скромно розповідає про своє масштабне відкриття, яке за останні роки стало сенсом його життя. Ідея виникла одного дня, коли Євген з братом та другом, прогулюючись Києвом, захотіли перекусити легендарними супами їхнього товариша.

«Смачний суп-пюре в одноразовому посуді – це не те. А ось стакан, як доповнення до страви, – саме те, – додає автор винаходу. – Так ми почали працювати над створенням машини для випікання їстівних стаканів для супу. Я навіть боюсь підраховувати, скільки кілограмів тіста було нами зіпсовано, допоки ми визначились з правильними пропорціями тіста, температурою, формою та часом випікання». Примітно, що стакан об’ємом майже 400 мілілітрів зовсім не псується.

Тримаючи у ньому суп навіть протягом кількох годин, він не набухне і не трісне! Єдине, що може скоротити його життя – це нестримне почуття голоду. Виготовляють їстівний посуд двох сортів з різного типу муки на місці, що додає місцині «Soup Culture» неповторного аромату та вишуканості. У теплі стакани наливають суп, який вариться теж на місці. Усе – свіже та поживне.

Щодня для своїх відвідувачів команда готує три різні супчики-пюре, вартість яких коливається від 9 до 11 злотих. За день продається 50-70 келихів смачної страви, а усього в меню – 16 різних супів. Всім в околиці «Soup Culture» усього за місяць встигли полюбитись українські супчики. «Польський споживач – дуже відкритий та щирий.

jkiu1

Якщо йому подобається, то він одразу всім про це розповість, а якщо ні – теж про це скаже.
Нам приємно, що наші супчики у їстівних стаканах смакують людям. Це – найкраща подяка за нашу працю і найкраще натхнення для майбутнього розвитку», – розповідає Євген.
У планах Євгена створити також їстівні кришечки до стаканів. Супи від українців стають все популярнішими, багато клієнтів замовляють їх на обід в офіс, відтак, справа потребує розширення та втілення нових креативних ідей. «Зараз активно удосконалюємо кришечки. Вони повинні тісно прилягати, щоб супчик доїжджав до клієнта гарячим.

jkiu2

А ще хочу, аби кришечка смакувала, це буде ще одним цікавим доповненням до основної страви. Наприклад, плануємо створити гострі кришечки зі смаком чилі», – каже хлопець. Євген не приховує, він щодня отримує пропозиції розвитку його бізнесу, наприклад, купівлі франшизи.
Суп у їстівному стакані захоплює людей в різних куточках світу, не тільки в Польщі. У його планах – протягом року відкрити щонайменше сто «супниць» по всій
Польщі, орієнтуватись на споживчі ринки інших країн та дарувати людям смачні й корисні супчики у неймовірно ароматних їстівних стаканах, зроблених з українською любов’ю та ніжністю.

 

Опубликовано : 04.02.2017 19:44   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів