Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Зустрічаймо: нова купюра номіналом в 1000 гривень вже надрукувана

06.02.2017 15:28 Текст:  Т+   T-  

 Однак, хто буде зображений на банкноті - тримається в найсуворішому секреті.

 

Купюра в 1000 гривень, про яку вже не раз говорилося, буде презентована в лютому. Найбільшу банкноту України, можливо, покажуть 20 числа - в День пам'яті Небесної сотні, повідомило видання "Вести". За його даними, перша купюра вже видрукувана. Однак хто на ній зображений - тримається в таємниці. Можливо - сюжет на тему Майдану.

З інших варіантів - Іван Мазепа, Павло Скоропадський, глава директорії УНР Володимир Винниченко, голова греко-католицької церкви в минулому столітті Андрей Шептицький і навіть Степан Бандера.

- Ми всі знаємо, що її надрукували, але хто на ній зображений - відомо буквально декільком людям, з яких взяли підписку про нерозголошення. Начебто її повинні презентувати до якоїсь найближчої пам'ятній даті, - повідомило джерело "Вістей" при банкнотно-монетному дворі.

Також джерело видання в Нацбанку розповіло, що у Гонтаревої є три ескізи тисячної купюри.

- Вони вирішили відійти від історичних особистостей і малювати тільки вчених, культурних діячів. Серед трьох варіантів є Сікорський і Вернадський. Кого вибрала Гонтарева не знаю, - сказав він.

Раніше глава НБУ Валерія Гонтарєва підтвердила можливу появу купюри номіналом в 1000 гривень. Однак запевнила, що на ній точно не буде зображений український письменник Пантелеймон Куліш. 

http://www.0382.ua/

Опубликовано : 06.02.2017 15:28   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів