Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Для учнів НВК №7 провели пізнавальну екскурсію у міській раді

27.02.2017 12:24 Текст:  Т+   T-  

 На екскурсію до міської ради завітали учнів трьох п’ятих класів Хмельницького навчально-виховного комплексу №7.

Як повідомляє  прес-служба Хмельницької міської ради-

Керуючий справами Юлія Сабій радісно зустріла гостей. Вона провела для них пізнавальну та оглядову екскурсію. Мета відвідування міської ради полягає у спонуканні школярів до активного громадського життя.

Під час екскурсії діти побували у сесійній залі, а також дізналися, як працює міська рада, яким чином відбувається обрання міського голови і його заступників. Юлія Сабій розповіла про особливості роботи електронної системи для голосування та скільки депутатів працює у міській раді. Учні уважно слухали інформацію про особливості місцевого самоврядування та задавали запитання. Також діти посиділи у кріслах міського голови та секретаря міської ради, на робочих місцях депутатів.

Працівник музею історії міста Вікторія Папонова розповіла дітям про важливі історичні події. Зокрема, школярі дізналися, скільки років місту та будівлі, в якій нині функціонує міська рада, хто керував Хмельницьким у минулому тощо.

Наприкінці зустрічі Юлія Сабій запросила школярів до участі у півфіналі брейн-рингу «Моя позиція» та у новому проекті міської ради – поетичному конкурсі «Слово нації», який буде проводитися у навчальних закладах міста.

П'ятикласники жваво ділилися між собою враженнями про екскурсію. На завершення зустрічі школярі отримали сувеніри та сфотографувалися на згадку про день, проведений у Хмельницькій міській раді.

Сьогоднішні відвідувачі шляхом жеребкування визначили, що наступними до міської ради завітають учні гімназії №2./khmelnytsky.com.

Опубликовано : 27.02.2017 12:24   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів