Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Сумщина та Хмельниччина підписали меморандум про співпрацю

27.02.2017 13:44 Текст:  Т+   T-  

 Керівництво двох областей під час засідання у Києві у форматі круглого столу на тему: «Кооперація як стратегічний напрям розвитку регіонів України» домовилися про партнерство між регіонами щодо перспектив кооперативного руху.

 Спікером на цьому засіданні в напрямку дискусії «Сумщина: потенціал та перспективи кооперації» був заступник голови Сумської обласної державної адміністрації Микола ПОДОПРИГОРА. Він зазначив, що на початку лютого в Конотопі відбулася робоча зустріч представників кооперативного руху Хмельниччини та керівників влади і бізнесу Сумщини. Саме вона і стала відправною точкою у формуванні майбутнього партнерства між регіонами.

Присутні на засіданні «круглого столу» експерти різних галузей поділилися практичними ідеями і баченням покращення сьогодення громад. Головний принцип у цій справі – комплексність, тому важливим є залучання й науковців, й державних управлінців, й представників бізнесу, й прогресивних громадських організацій.

Також у заході взяли участь представники Міністерства аграрної політики та продовольства України, міжнародних донорів, агробізнесу, духовенства, громадських діячів, лідерів кооперативного руху для діалогу з метою консолідації зусиль у сталому розвитку сільських територій. Адже саме кооперація визначена ключовим пріоритетом 2017 року Міністром аграрної політики та продовольства України Тарасом Кутовим.

Результатом засідання у м. Київ стало підписання Меморандуму про співпрацю між Хмельницькою і Сумською областями.

Опубликовано : 27.02.2017 13:44   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів