Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Навіщо Леді Ю броньований Мерседес «проффесора»?

01.03.2017 10:53 Текст:  Т+   T-  

 Тимошенко пішла у черговий наступ. Наполягає на негайній відставці Володимира Гройсмана з по-сади прем'єра. Розрахунок «мами української корупції та популізму», як назвав Юлію Володимирівну той же Гройсман, - перезавантаження влади, дострокові парламентські вибори і збільшення пред-ставництва «Батьківщини» у Верховній Раді.

Треба сказати, що Юлія Тимошенко хоч і не була учасником Революції Гідності, проте, ефективно скористалася її результатами. Швидко повернулася у політику і вже в 2014 році хотіла стати президен-том. Не вийшло.

Але, схоже, бажання опинитися на місці Януковича було настільки сильним, що вона... зазіхнула на його броньований Мерседес. Невже Юлія Володимирівна вважає розкішний лімузин своєю частиною спадщини після політичного самогубства Віктора Федоровича?

Пам'ятайте, тоді ж, у 2014 році, спливли документи про те, що Янукович і Тимошенко всупереч заде-кларованій взаємній ненависті збиралися укласти політичний шлюб контракт на 20 років? Він перед-бачав поділ влади на двох - починаючи з постів президента і прем'єра, закінчуючи районними судами в найвіддаленіших куточках України.

У авто «папередника» на річницю Майдану

Юлія Володимирівна настільки прикипіла до розкішного заднього місця лімузина «проффесора», що не соромилася демонструвати авто широкій громадськості. Його, наприклад, чудово видно на відео, знятому під час річниці початку революції, навіть номер можна розглянути - АА 2992 КР.

Як пише «Обозреватель» у своєму розслідуванні - це чорний броньований Мersedes Benz S600 Limousine Lang 2011 випуску. Таке авто коштує мінімум 700 тисяч євро. Ну, а максимум залежить від фантазії замовника. Можна хоч золотими батонами обшити.

У квітні 2014 року в Печерське РУВС Києва звернувся заступник директора ТОВ «Київуніверсалсервіс», на яке був зареєстрований величезний автопарк Януковичів. Він заявив про крадіжку машин з Межи-гір'я, в тому числі і згаданого вище Мерседеса (держномер АА 0100 МК, номер шасі WDD 2211761А395027). За фактом крадіжки було порушено кримінальну справу.

Незважаючи на це, в кінці травня нові власники «мерина» зуміли його перереєструвати. А ще через кілька днів автомобіль отримав нового господаря - Миколу Андрійовича Лесика з Чернівців і новий держномер - РЕ 3059 ВС. Лесик моментально зняв автомобіль з обліку.

Навіть блимавки не зняла

Після короткої перерви «мерин» Януковича з'являється знову. Він вже числиться в угоні(!), тим не менш, новий власник, таке собі ТОВ «Корнфілд», зуміло поставити його на облік - з номером АА 2992 КР. Згадали номерний знак авто, в якому приїжджала Тимошенко на річницю Революції Гідності?

Про «Корнфілд» практично нічого невідомо. Але адресареєстрації - Київ, Червоноармійська (нині Ве-лика Васильківська), 62, офіс 8 - видає фірму. Тут зареєстровано відразу кілька компаній, пов'язаних з «папередниками».

А тепер вишенька на торт. Оперативники, після того, як впритул зайнялися автопарком Януковича, швидко вирахували викрадений з Межигір'я лімузин. Як думаєте, де він знайшовся? Так, так, в сто-личному офісі «Батьківщини» по вулиці Турівській, 13. Поліція документально задокументувала, що авто, у якому пересувалася Юлія Володимирівна, і авто, викрадене з Межигір'я, - один і той жетранс-портний засіб. У ньому правоохоронці знайшли навіть встановлені ще для Януковича блимавки. Сим-волічно – у Тимошенко їх демонтувати не стали. 

Опубликовано : 01.03.2017 10:53   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2020 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів