Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Хмельничани готуються до виклику, або "Не у пижиках щастя"

15.03.2017 05:24 Текст:  Т+   T-  

 Містяни обговорюють намір приватних перевізників зупинити весь рух свого транспорту

 Можна започаткувати на цей день акцію для небайдужих хмельничан, наприклад - "Підвези", пропонує містянам в ФБ Yuri Efanoff, повідомляє Depo.Хмельницький.

Користувачі соцмережі, здається, готові спокійно пережити день без маршруток, адже про якісне обслуговування в цьому транспорті нійто й не говорить.

Автор же допису одразу застерігає, що не вихід в рейс це вже є невиконання умов надання послуг. Санкція - розірвання договору на перевезення.

І пропонує тим, хто має машини підвозити людей.

javascript:void(0);/*1489544797866*/

 

Yuri Efanoff
10 марта в 19:53 · Khmelnitskiy ·
На 23 березня водії маршруток у Хмельницькому пропонують зробити страйк та не вийти на маршрути.
1. Це вже є невиконання умов надання послуг. Санкція - розірвання договору на перевезення
2. Можна започаткувати на цей день акцію для небайдужих хмельничан, наприклад - "Підвези". Умови - перед зупинкою маршруток, у разі великого скупчення мешканців, зупинятися та пропонувати БЕЗКОШТОВНО(або за 3,5) підвезти людину, якщо Вам разом приблизно у один район. Ось така ідея(але таксисти можуть пику натовкти :-) )

Дописувачі активно долучилися до обговорень.

"Електротранспорт з автобусами нормально розвезуть. Ну віддалені райони помучаться тимчасово трошки", - заспокоюють одні.

Інші акуратно стають на захист перевізників: "Если не считать чужие деньги, то, положа руку на сердце, проезд в маршрутке это единственное, что не сильно подорожало за последние несколько лет."

Проте одностайні всі в тому, що "ціна має відповідати якості. Яка якість, така і ціна зараз. Піднімуть якість перевезень тоді нехай і про підвищення тарифів говорять."

"Хай ипользуют етот день с пользой, починят машины, помоют, сходят в театр", - щиро і з підтекстом радять найсміливіші.

А ще згадують і про самих водіїв: "Курить в салоні, говорить по телефону під час руху, не видає квитків, хамить, не дотримується графіку руху, не слідкує за чистотою салону, наберає понад максимальну кількість пасажирів та інше".

Дісталося, принагідно, й таксистам: "У нас добра половина таксистів - нелегали. Вни ховають шашечки, коли пасажир сідає у салон."

Зрештою, складається враження, що містяни зовсім не переймаються "погрозами" перевізників. Швидше, навпаки - розраховують на рішучі дії міської влади щодо наведення порядку в транспортій сфері.

Нагадаємо, вже 23 березня на дороги Хмельницького не виїде жодна маршрутка - таку заяву зробили перевізники, обурившись тим, що рішення виконкому про підняття вартості проїзду скасував суд.

Хмельницький міськрайонний суд 28 лютого зупинив рішення виконкому про підвищення тарифів на проїзд у міському транспорті з початком весни. До суду звернувся хмельничанин Іван Кульгук.

Згодом же перевізник Олександр Мішин заявив, що готовий позиватися до хмельничанина, який зупинив ріст проїзду у маршрутках.

javascript:void(0);/*1489544973752*/

Опубликовано : 15.03.2017 05:24   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів