Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Незабаром хмельничани зможуть поскаржитись на роботу медиків телефоном

15.03.2017 06:43 Текст:  Т+   T-  

 Вже до кінця лютого хмельничани матимуть зворотній зв’язок з медичною сферою в режимі онлайн. В управлінні охорони здоров’я Хмельницької міської ради планують створити гарячу лінію для скарг, зауважень, пропозицій

 Номер телефону, за яким можна буде звернутися щодо роботи медичних закладів, чи медпрацівників - 707-103. Запам’ятовується він легко, адже асоціюється із викликом швидкої допомоги – 103.

Телефон працюватиме цілодобово, запевнив начальник управління Борис Ткач. В робочий час передбачається живе спілкування з представниками управління охорони здоров’я, а в вечірній та нічний – усі розмови записуватимуться на автовідповідач і зранку відповідний працівник аналізуватиме інформацію та обов’язково реагуватиме на усі звернення.

Не виключає Борис Васильович анонімних повідомлень, чи таких, які не містять достовірної інформації, але розбиратися будуть з усіма.

Телефонувати на гарячу лінію може кожен, хто при зверненні стикається із неправомірною, чи неналежною роботою медзакладів, чи медперсоналу, або у випадку будь-яких зауважень чи претензій.

Запрацює гаряча лінія до кінця лютого. Наразі вирішуються питання закупівлі апарату, підписання договорів – розповів виданню Борис Ткач.javascript:void(0);/*1489549584703*/

 

Опубликовано : 15.03.2017 06:43   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів