Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Хмельницький на два дні став дебатною столицею України

15.03.2017 09:00 Текст:  Т+   T-  

 ІV Всеукраїнський відкритий Дебатний турнір «Маю право», що пройшов 11-12 березня у Хмельницькому університеті управління та права, зібрав 40 дебатних команд вишів з всієї України.

 Загалом 80 найкращих студентів-дебатерів, які пройшли конкурсний відбір, впродовж двох днів змагались у майстерності відстоювати свої інтереси в дискусії. У підсумку напруженої суперечки за ефективний та конструктивний спосіб ведення дискусії для встановлення об’єктивної істини перемогу отримала команда з міста Одеси.

Майбутніх правовиків - юристів вітали та бажали цікавих дискусій і перемоги найсильнішому представники влади Володимир Клімов т.в.о. начальника управління молоді та спорту Хмельницької обласної адміністрації, Роман Миколаїв директор департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради, Марина Кулабіна член Ради адвокатів Хмельницької області.

Перший проректор з наукової роботи ХУУП Леонід Місінкевич, вітаючи учасників турніру, звернув увагу на те, що дебатний рух на Хмельниччині був започаткований студентами ХУУП ще у 2013 році.

 

«Це перший маленький ювілей і знакова подія для дебатного турніру на Хмельниччині. Впродовж 5 років турнір збирає найкращих молодих людей, які прагнуть удосконалювати своє ораторське мистецтво, занурюючись у глибину тих проблем і знань, які вони сьогодні бажають зреалізувати у нашій державі – це безперечно заслуга наших студентів, які виступили ініціаторами в 2013 році. Дякуючи активній підтримці Міжнародної громадської організації «Дебатна акадамія» наш дебатний турнір «Маю право» почав працювати і працює до нині», - наголосив Леонід Місінкевич.

За 5 років дебатний чемпіонат міста Хмельницького розширив свої горизонти і з рівня місцевого зріс до Всеукраїнського. Один з найякісніших дебатних турнірів в Україні і найкращим дебатним турніром сезону 2015-2016 рр., за версією ВМГО «Федерація дебатів України», став ІІІ Всеукраїнській дебатний турнір «Маю право».

Для цьогорічного турніру була обрана надзвичайно актуальна тема: Реалізація прав людини. Оскільки проблеми захисту та реалізації прав людини в сучасному суспільстві і пошук шляхів їх вирішення знаходяться у полі зору нашого суспільства, яке розбудовує правову державу.

 

Тож, виконуючи турнірні завдання, молоді дебатери у толерантних дискусіях демонстрували свої вміння і знання, відточували вправність відстоювати свої інтереси, щоб у майбутньому стати справжніми захисниками прав людини.

Командне змагання проводилося у форматі моделювання британських парламентських дебатів. Турнір проводився в два етапи. Перший етап включав 5 відбіркових раундів, під час яких всі команди змагались між собою. Другий етап складався з півфінального та фінального раундів.

За результатами першого етапу визначилось вісім команд, які пройшли у фінал. У фіналі брали участь лише 4 команди. Переможцем змагань є та команда, яка набрала найбільшу кількість балів.

У напруженій суперечці за ефективний та конструктивний спосіб ведення дискусії для встановлення об’єктивної істини перемогу отримала команда з міста Одеси. Переможці стануть учасниками змагань у Чемпіонаті України.

Всі учасники заходу отримали масу позитивного досвіду, а організатори безліч схвальних відгуків.

Організаторами ІV Всеукраїнського відкритого Дебатного турніру «Маю право» виступили Хмельницький університет управління і права, громадська організація «Молодіжний вибір», Хмельницький осередок Ліги Студентів Асоціації Правників України, Хмельницький осередок АПУ, Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Федерація дебатів України».

Опубликовано : 15.03.2017 09:00   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2020 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів