Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Клас трудового навчання у Кам'янець-Подільській школі отримав енергоефективну техніку Electrolux

16.03.2017 00:03 Текст:  Т+   T-  

 7 березня в с. Панівці Кам'янець-Подільського району відбулася святкова подія – урочисте вручення середній загальноосвітній школі комплекту енергоефективної техніки в рамках соціального проекту

 «Зберігай власні гроші та енергоресурси України», ініційованого компанією Electrolux. Техніку буде встановлено в оновленому класі трудового навчання, щоб діти змалечку вчилися раціонально й економно споживати енергоресурси.

Захід відбувся у дуже теплій дружній атмосфері. Прийшли учні з батьками, керівництво школи в особі директора Митко Володимира та начальник відділу освіти Камянець-Подільскої райдержадміністрації Пронозюк Олена, а також переможниця акції-розіграшу від Electrolux Юлія Бойчук, яка і подарувала техніку школі. Учасники події виголошували зворушливі промови, щирі привітання та говорили про важливість і користь розвитку культури енергоспоживання.

«Мені надзвичайно приємно, що я стала частиною цієї важливої події в житті школи. Я впевнена, що ми здатні забезпечити краще життя для наших дітей, якщо вже сьогодні будемо самі робити ось такі невеликі кроки вперед – до кращого, ефективнішого, культурнішого майбутнього, а не чекати від когось великих змін», – коментує переможниця акції-розіграшу техніки в рамках соціального проекту «Зберігай власні гроші і енергоресурси України» Юлія Бойчук.

До комплекту енергоефективної техніки увійшли холодильник Electrolux Frigorifero EN3889MFX з класом енергоспоживання А++, посудомийна машина Electrolux ESL8825RA з найвищою енергоефективністю А+++ (30% економії), варильна поверхня Electrolux EHD96740FK з функцією EcoTimer™ для економної витрати електрики та духова шафа Electrolux OPEB9953X з класом енергоспоживання А+.

Володимир Митко, директор школи в с. Панівці Кам'янець-Подільського району: «Цінність цього подарунку для нашої невеличкої школи важко описати словами. Від імені усього педагогічного колективу та наших учнів висловлюю щиру подяку компанії Electrolux за таку чудову ініціативу та Юлії за подарунок. Тепер наші діти не на словах, а на ділі навчатимуться правильно користуватися електроенергією, водою, що допоможе зберегти не тільки гроші в гаманці, але й ресурси нашої країни».

Олександр Кузик, генеральний директор Electrolux LLC, отримав подяку від школи за внесок у розвиток освіти Кам’янець-Подільщини та зазначив: «Мені було дуже приємно отримати подяку за наші спільні старання. Electrolux – експерт з енергоефективних рішень, тому ми прагнемо не просто робити життя людей краще та комфортніше за допомогою техніки, яку виробляємо, але й подібними проектами залучати якомога більше людей до спільної справи з розбудови більш екологічного, раціонального, здорового майбутнього. Вірю, що разом ми досягнемо мети».

Опубликовано : 16.03.2017 00:03   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів