Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

КолоДАР Фест КУПАЙЛО-24-25.06

12.06.2017 08:09 Текст:  Т+   T-  

 КолоДАР Фест КУПАЙЛО відкриває для Вас можливість в дні сили, коли Сонце перебуває в найвищому розташуванні по відношенню до Землі і наділене наймогутнішими силами, впустити в себе ці життєдайні енергії та одночасно отримати силу і міць свого Роду. Купайло - свято кохання і зародження сім`ї.

 Умови участі у Фестивалі та розмір благодійного організаційного внеску
Ми з Вами спільно творимо Світлий чудовий захід, присвячений саморозвитку, давнім традиціям наших Предків та єднанню з Родом.

Увага!

Обов’язковою умовою у часті для УСІХ учасників Фестивалю, є те, що кожен ознайомився та приймає правила участі у КолоДАР Фест: http://www.kolodar.com.ua/?p=542 Отже, Ваше перебування на території Фестивалю означає те, що Ви зобов’язалися дотримуватися вищевказаних правил. Дякуємо за розуміння!

Для участі у КолоДАР Фест необхідно обрати та виконати ОДНУ з наступних умов:

1) Волонтерська допомога у безпосередній організації (прибирання території проведDSC_3517ення Фестивалю, до, під час та після; забезпечення пропускного режиму; підготовка обрядових вогнищ – заготівля дров, розкладка багаття, тощо; допомога на кухні; поширення інформаціних Флаєрів; просування у соціальних мережах, тощо);


2) Участь у концертній програмі ( співаки; музиканти; фаєршоу; танцюристи, тощо);


3) Внесення благодійного організаційного внеску на облаштування свята: 250 грн. за один день участі, 400 грн. за два дня (для КолоДАР Фест КУПАЙЛО) на картку Приват Банку 5168 7423 1899 4997, Бургун Олександр Михайлович, або готівкою безпосередньо організаторам.

Обовязкові умови для участі майстрів у КолоДАР Фест

Для участі у КолоДАР Фест майстрам необхідно виконати наступні умови:

Надіслати на офіційну поштову скриньку фестивалю kolodarfest@i.ua наступну інформацію: 1) ім’я/псевдонім; 2) номер телефону; 3) адресу електронної пошти; 4) посилання на сторінку в соцмережах (Fasebook та/або VK); 5) сферу діяльності як майстра; 6) написати коротку інформацію про себе як майстра та надіслати фото, для відображення відповідної інформації в рекламних постах на сайті та офіційних сторінках КолоДАР Фест; 7) описати майстерсесію, яку плануєте провести на фестивалі; 8) повідомити про необхідність надання додаткового обладнання для проведення майтер сесії (вказати що саме необхідно);
Запросити друзів у соцмережах уподобати/приєднатися офіційні сторінки КолоДАР Фест: https://www.facebook.com/KoloDarFest/ та https://vk.com/public127954647 , а також запросити долучитися до події: https://www.facebook.com/events/1723461197966607/ та https://vk.com/event140096150;
Внести організаційний внесок у розмірі 250 грн. за один день участі, 400 грн. за два дня (для КолоДАР Фест КУПАЙЛО) на картку Приват Банку 5168 7423 1899 4997, Бургун Олександр Михайлович, або готівкою безпосередньо організаторам.

Організатори КолоДАР Фест запрошують до співпраці СПОНСОРІВ, МЕЦЕНАТІВ, БЛАГОДІЙНИКІВ.
КолоДАР Фест в першу чергу є соціальним проектом, який створений ГО«СВАРОЖИЧІ» з метою: залучення широких верств населення до спільних благочинних, культурних та історичних заходів, популяризації здорового способу життя, особистого та родового розвитку, відродження національних природних стародавніх традицій, пам’яток культури та історії, ремесел та звичаїв.8cc82dea30e16e770912e596dd41194e
Більш детальна інформація (презентаційні матеріали, кошторис витрат, тощо) буде надана на особистий запит у приватному повідомленні або за телефоном 095 253 15 61 (Світовид Бургун).
Ви також можете внести свій вклад у розвиток національної культури, традицій та звичаїв шляхом перерахування благодійних внесків за наступними реквізитами: картка ПриватБанк 5168 7423 1899 4997, Бургун Олександр Михайлович.

javascript:void(0);/*1497245096950*/

На КолоДАР Фест Купайло http://www.kolodar.com.ua, що відбудеться у м. Києві 24.06.2017 та 25.06.2017, один з кращих майстрів у своїй сфері проведе потужну дихальну практику Ребефінг.
Вайвейшн (від лат природних умовах. - жити) Ребефінг (від англ переродження -. Народжуватися знову) - ці практики зцілюють душевні рани, пробуджують природну здатність отримувати задоволення від життя, вчать жити в гармонії з собою і навколишнім світом, допомагають будувати свою долю відповідно зі своїми мріями, усвідомлюючи і інтегруючи внутрішні страхи, блоки, конфлікти, а також допомагають прибрати переконання, які обмежують розвиток.
Навіщо все це потрібно:
- вивільнення напружень,
- підвищення життєвого тонусу, емоційне і тілесне здоров'я,
- майстерність розслаблення, дивовижне пізнавальну подорож всередину себе,
- Психоделічна пригода без психоделіків,
Можливі духовні та інтелектуальні прозріння.
Детальніше тут:
http://fleshel.info/services-and-prices/vivation-rebirthing/
https://www.facebook.com/psychotherapy.kiev/
Ендрю Флешел (США / Україна): психотерапевт, тренер, супервізор, сертифікований ребёфер, фахівець з тілесно-орієнтованої психотерапії і дихальні психотехніки, сертифікований коуч. Досвід роботи 17 років, з них 6 років в клініках і кризових центрах в США. Веде навчальні програми з тілесно-орієнтованої психотерапії, робота з психологічною травмою, ребефінг і коучінг. Експерт з Ребефінг і Телесно-Орієнтований (Психотерапії топа), сертифікований Ребёфер навчався у засновників методу, Сондри (рей) Ребефінг Матері, ДЕА Брулла, Тоні Ло-Мастро. http://fleshel.info/about/ https://www.facebook.com/andrew.fleshel.1.javascript:void(0);/*1497245109085*/

 

 

 

 

 

 

На КолоДАР Фест Купайло 24.06.2017 и 25.06.2017 для вас будут представлены мастер-классы "Кармические числа в дате рождения" и "Хитрости питания на фестивалях" от одного из сильнейших мастеров, замечательной Женщины, специалиста своего дела Нуне Папян.

 

 

javascript:void(0);/*1497245142526*/


Также на протяжении феста Вы получите ексклюзивную возможность получить индивидуальные консультации по парным взаимоотношениям, по ресурсам и талантам, финансовые и консультации по влиянию родовых программ на социальную реализацию.
Нунэ Папян
Мастер Нумеролог, Таролог, Соавтор проекта "21+1 ключ Матрицы Судьбы ", Один из основателей и преподаватель Школы Векторной диагностики, Сертифицированный специалист метода Н.Ладини "Матрица Судьбы", Специалист-Нумеролог Школы Джули По "Базовые методики ведущих школ нумерологии" 1Ступени. 30 лет стажа главным бухгалтером, как частный случай работы с числами, людьми и коллективом. Открытый канал Видения помог объединить знания нескольких школ и воплотить их возможности в авторскую методику, в которую входят традиционные базовые методы нумерологии (квадрат Пифагора, методика "Идеал", Матрица Судьбы, таронумерология).
Трансформационные консультации он-лайн и многолетний опыт помогают вывести человека в более высокое и гармоничное состояние с устойчивой позитивной динамикой. Ведущая тренингов на всех основных фестивалях Украины, востребованный специалист в стране и за рубежом.
На фестивале Колодар
Видео: https://youtu.be/4_GjYSfEp5Y
Контакты Мастера: https://vk.com/id33159893 https://www.facebook.com/profile.php?id=100002166503293
Тел: 380938586928

javascript:void(0);/*1497245160749*/

 

 

Команда организаторов КолоДАР Фест Купайло http://www.kolodar.com.ua рада сообщить что 24.06.2017 и 25.06.2017 на нашем фестивале очень сильный и позитивный мастер Константин Скалацкий  проведет свои мастер-классы "Восстановление утраченных частей души" и " Практика прощения. Исцеление хронических болезней, негативных программ. Очищение Рода."
А также для учасников фестиваля на протяжении всего мероприяти будут проводиться сеансы шаманским ножом для регенерации, омоложения и очищения тела от чужих и негативных программ.
Константин Скалацкий - мастер шаманизма, психолог, таролог.
Более 20 лет практики исследования взаимосвязи внутренних состояний сознания с внешними событиями.
Помощь по запросу, - как для поиска именно вашей медитации - погружения внутрь собственной Силы, так и для исцеления критических внешних ситуаций.
Более 12 лет практики Видения позволяют просмотреть сразу несколько вариантов развития событий, чтобы определить наиболее комфортный для вас.
Соавтор проекта "21+1 ключ Матрицы Судьбы ", ведущий тренингов Шаманский Круг, где каждый может стать частью племени своего Сердца и пробудить опыт Внутреннего Шамана для более гармоничной жизни.
Видео о мастере: https://youtu.be/blRWktnMHfA
Контакты Мастера: https://vk.com/id49835167 https://www.facebook.com/konstantin.skalatsky
Тел: 380674374577

  

На КолоДАР Фест Купайло http://www.kolodar.com.ua 24.06.2017 та 25.06.2017 чудовий майстер Ігор Борисов проведе потужну трансформаційну гру "Жива Я" від автора Олени Данько.

Це казкова гра, побудована на основі слов'янських традицій і законів світобудови. У ній, за допомогою слов'янських метафорчних карт і богині Живи Ви зможете прокласти шлях до досягнення своєї мети. На тому шляху гра покаже які завдання перед вами стоять і допоможе віднайти ресурси для їх вирішення.
Гра працює із запитами з будь-якої сфери життя:
- здоров'я
- гроші
- стосунки
- саморозвиток
- або просто "що мені зараз робити?"
Глибокий ефект занурення і розуміння карт досягається за рахунок впливу слов'янських архетипів на рівні генетики, так як значення цих образів міститься у нас в крові.
Інформація про майстра
Ігор Борисов:
- ведучий трансформаційної гри "Жива Я";
- енергокоректор (техніка енергохілерства).
тел. 099 33 11 872
Gorinichbox@gmail.company
фб: https://m.facebook.com/home.php…

  

МЕТАФОРИЧЕСКИЕ АССОЦИАТИВНЫЕ КАРТЫ (МАК)
Анна Борисова
на КолоДАР Фест Купайло http://www.kolodar.com.ua/

Приглашает Вас на встречу с Собой! Помогут нам в этом метафорические ассоциативные карты. Никаких гаданий, предсказаний и точных толкований. Карты и ваши осознания сделают всё превосходно.
Вы выбираете любую сферу своей жизни, любой запрос. Вселенная направляет Вас в нужное русло через метафорические карты. Будем задавать вопросы, помогать друг другу, писать терапевтические сказки и создавать своё настоящее!
МАК - это открытие своей креативности.
МАК - это наглядная картина межличностных отношений.
МАК - это поиск причины проблемы.
МАК - это запуск внутренних процессов самоисцеления.
МАК - это решение выхода из сложных ситуаций.
МАК - это познание себя.
МАК - это улучшение коммуникации с окружающими.

  

МАНДАЛА-ТЕРАПІЯ на КолоДАР Фест Купайло http://www.kolodar.com.ua/


Плетіння мандали - це зустріч з Собою! Запрошуємо Вас поринути у вільний світ Творчості і Гармонії з Анною Борисовою! Ниточка за ниточкою ви створите свою Життя і диво-мандалу.
ДАЄ ВАМ МОЖЛИВІСТЬ:
- створити своїми руками помічницю, оберіг, подарунок;
- сформувати запит на реалізацію бажаного;
- проплести свої мрії, цілі, наміри;
- виплести руйнують почуття: образа, злість, невпевненість;
- згармонізувати свій емоційний стан;
- зайнятися творчістю;
- проаналізувати свою мандалу.

  

Владимир Гор на КолоДАР Фест Купайло проведет два мощных мастер-класса.
24.06.2017

Мастер-класс "Живая энергия". Практика общения от избытка.
4 базовые техники наполнения солнечной энергией.
Мы будем учиться наполняться энергией за 3-4 минуты и входить в общение со стоящим рядом человеком от избытка, просто желая отдать ему часть своего счастья.
Но при этом не растрачивать свою энергетику, а оставаться «в своем хорошем».
25.06.2017
Мастер-Класс "Здоровый позвоночник и дыхание.
Техника пять танцующих божеств или Ритмы тела."
В мире есть пять базовых энергий - которые работают как универсальная розетка для любой нашей деятельности. Проверяя и прокачивая каждый канал - мы становимся многомерными существами, мы становимся целостными творцами.
На занятии мы проработаем как видимый – так и невидимый план – войдя в двойную целостность явного и дывного, мужского и женского потенциала Вселенной.
Что вы получите на мастер классах?
1. избавитесь от усталости в конце дня или даже в начале дня,
2. избавитесь от хронических болезней, насморка, горла, кашля,
3. уберете боли в спине, шее, пояснице, в суставах,
4. любые !! сколиозы проходят за 8 недель, я помогаю с грыжами, протрузиями, невралгиями,
5. вернете чувственность, начнете смеяться, радоваться простым вещам,
6. получите восстановление после травм, операций,
7. исцеление разных болезней таких как сердечно сосудистые, кожные болезни, почки, печень...
8. произойдет заметное улучшение кожи лица, уходят морщины, все тело омолаживается,
9. появляется ясность мышления.
Владимир Гор - автор системы Целостного омоложения и оздоровления Весна.
Основатель школы Шен жи – раскрытие энергетики тела.
Ведет занятия и тренинги в Киеве
по оздоровлению позвоночника и дыхательным практикам.
Специалист по здоровому питанию и природному оздоровлению.
Психолог, философ.    
https://www.facebook.com/zdravagor
Эксперт по природным методам омоложения и оздоровления.
Сначала получил результаты гармонизации всех систем
организма на себе (2008 – 2012 гг) и далее успешно провел
авторские исследования (весна 2016 г.), подтвердившие
на фактах эффективность системы Весна.
«Я говорю в своей системе целостного омоложения о трех основах
Эффективности любой практики: это движение, дыхание и состояние.
А также о 8-ми факторах старения.
Убирая эти факторы или смягчая их воздействие – человек получает доступ к осознанной, управляемой регенерации тканей и органов, и как следствие – к долгой жизни.» 
Группа в фейсбук: https://www.facebook.com/groups/osmira

javascript:void(0);/*1497245559314*/

 

 

 

Як дістатися до місця проведення основної частини фестивалю: м. Київ, вул. Малоземельна, 52

Як дістатися до містя проведення ранкової обрядової частини фестивалю на Лисій горі (Лисогірський Форт) біля ст. метро Видубичі.

УВАГА!!! Лисогірський форт є територією музею та заповідною зоною, тому наразі в’їзд автотранспорту закрито.

До місця проведення – Капища Роду йдемо пішки живописним лісом та насолоджуємося цнотливою природою Місця Сили, автомобіль можна залишити на стоянці біля шлакбауму при в’їзді на гору))) йти приблизно 15-20 хвилин.

ВАЖЛИВО на відео нижче показано шлях до поляни літнього Фесту Купайло, – до Капища Роду, де відбудеться святкування ВЕЛИКОДНЯ від цієї поляни потрібно пройти прямо ще метрів 200-300 і Ви побачите галявину з висаженими по колу молодими дубами – це і є наше Капище Роду!

javascript:void(0);/*1497245931741*/

 

 

 

 

 

   javascript:void(0);/*1497245948275*/

Опубликовано : 12.06.2017 08:09   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів