Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета Авторские подарки
 
 

 

 
Наша кнопка

код кнопки:
 
 

На Хмельниччині з’явилася небезпечна карантинна комаха

16.06.2017 13:10 Текст:  Т+   T-  

Три райони Хмельницької області наразі потерпають від нашестя небезпечного карантинного шкідника — американського білого метелика. Більше сотні гектарів угідь області вже заражені. 

Як повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на інформацію Держпродспоживслужби Хмельниччини, в Ізяславському, Теофіпольському та Кам'янец-Подільському районах області наклали карантин щодо ураження американським білим метеликом.

Поширюється небезпечна комаха транспортними засобами при перевезенні сільськогосподарської продукції та промислових вантажів. Наразі в Кам'янець-Подільському районі потерпають 3 господарства, 216 присадибних ділянок, 4 населених пункти та лісополоса. На Теофіпольщині — лісополоса, присадибні ділянки. В Ізяславському районі — лісополоса. Загальна площа зараження по області сягнула 113,8 га.

Цьогоріч американський білий метелик мав найбільшу шкодочинність, особливо в Теофіпольському районі на присадибних ділянках. Йде тенденція до поширення данного шкідливого організму в сусідні райони.

Фахівці головного управління Держпродспоживслужби наголошують, що при виявлені вогнищ зараження необхідно здійснити фітосанітарні заходи застосовуючи біологічні, механічні та хімічні заходи боротьби. 

https://superagronom.com

Опубликовано : 16.06.2017 13:10   на главную
Также в рубрике:
Последние комментарии - 1
Страниц : 1
Джордж
Добавлено 04.07.2017 10:02 Тема На Хмельниччині з’явилася небезпечн ...
Коли прочитав,що метелик ПВНДОС - не здивувався.
Страниц : 1
А что думаешь ты? Комментируй

Ваше имя :
Заголовок :
 Обновить изображение
Потверждающий код :

 

 
Загрузка...
 
Календарь

 
 
© 2008-2018 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів