Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

На Хмельниччині з’явилася небезпечна карантинна комаха

16.06.2017 11:40 Текст:  Т+   T-  

Три райони Хмельницької області наразі потерпають від нашестя небезпечного карантинного шкідника — американського білого метелика. Більше сотні гектарів угідь області вже заражені. 

Як повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на інформацію Держпродспоживслужби Хмельниччини, в Ізяславському, Теофіпольському та Кам'янец-Подільському районах області наклали карантин щодо ураження американським білим метеликом.

Поширюється небезпечна комаха транспортними засобами при перевезенні сільськогосподарської продукції та промислових вантажів. Наразі в Кам'янець-Подільському районі потерпають 3 господарства, 216 присадибних ділянок, 4 населених пункти та лісополоса. На Теофіпольщині — лісополоса, присадибні ділянки. В Ізяславському районі — лісополоса. Загальна площа зараження по області сягнула 113,8 га.

Цьогоріч американський білий метелик мав найбільшу шкодочинність, особливо в Теофіпольському районі на присадибних ділянках. Йде тенденція до поширення данного шкідливого організму в сусідні райони.

Фахівці головного управління Держпродспоживслужби наголошують, що при виявлені вогнищ зараження необхідно здійснити фітосанітарні заходи застосовуючи біологічні, механічні та хімічні заходи боротьби. 

https://superagronom.com

Опубликовано : 16.06.2017 11:40   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів