Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Жартівники отримають по заслугах

29.07.2017 14:10 Текст:  Т+   T-  

 У Хмельницькому часто бувають жарти, які дуже не подобаються поліції.

 Невдалі жарти, помсти конкурентів чи справжні вибухівки? За останніх півроку Хмельницький «мінували» вже 4 рази: двічі у квітні та стільки ж – у липні. Під прицілом опинялися і звичайна квартира, і газетний кіоск, елітний ресторан та, навіть, відділок поліції. Все це не законно, тому жартівники будуть відповідати за свої дії. Одного разу повідомили про замінування прямо на вулиці в кіоску. Туди одразу приїхали спеціалісти, які закрили місцевість, не допускали туди людей, а також почали все перевіряти, але нічого не знайшли. Виклик не підтвердився.

З’ясувалося, що подзвонили з таксофона, який знаходиться поряд цього кіоску, звідти вилучили сліди долонь. До кіоску підходили 5 людей молодого віку з певними ознаками алкогольного сп’яніння, які просили газету, яку кінець кінцем не купили й пішли в невідомому напрямку. Після цього пройшло десь півгодини й поступив виклик. Тому є припущення, що саме ці молодики й здійснили дзвінок.

 

Так само й в інших місцях, де повідомили про замінування. Поліцейські працюють та знаходять жартівників. Їм буде грозити великий штраф або навіть позбавлення волі.


За матеріалами www.vsemisto-km.info

 

Опубликовано : 29.07.2017 14:10   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів