Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Анатолію Чумакову – 75!

12.09.2017 15:09 Текст:  Т+   T-  

 Восьмого вересня у Хмельницькому відбулася урочиста зустріч, присвячена 60-річчю з дня створення боксерського клубу «Авангард» та 75 – річчю Заслуженого тренера України Анатолія Чумакова.

 З цієї нагоди, як зазначають у Хмельницькій РДА, у залі телерадіокомпанії «Поділля-Центр» зібралися спортсмени, тренери, представники обласної, районної та міської влади, громадськість.

Від облдержадміністрації привітали заслуженого ювіляра та вихованців спортивного клубу заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Юрій Бирка та начальник управління молоді та спорту облдержадміністрації Володимир Клімов. Юрій Ігорович відзначив неоціненний вклад Анатолія Чумакова у розвиток боксу на Хмельниччині, адже серед випускників клубу – ціла когорта видатних спортсменів, відомих не лише в Україні, а й у всьому світі, побажав йому довгих років життя, міцного здоров’я, наснаги у його нелегкій праці.

Привітали Заслуженого тренера України Анатолія Чумакова й голова райдержадміністрації Леся Коменда та перший заступник голови адміністрації Андрій Зелінський.

Також кращих спортсменів та тренерів боксерського клубу «Авангард» нагороджено почесними грамотами та подяками облдержадміністрації. 

http://informweek.com

Опубликовано : 12.09.2017 15:09   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів