Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Митники Хмельниччини краще захищатимуть права інтелектуальної власності представників бізнесу

27.09.2017 10:55 Текст:  Т+   T-  

 Днями Місією з прикордонної допомоги Молдові та Україні (EUBAM) було організовано та проведено засідання робочої групи із захисту прав

 інтелектуальної власності, у якому взяли участь представники Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДФС.

Захід відбувся в Штаб-квартирі EUBAM у місті Одеса за участю представників Всесвітньої митної організації, Місії EUBAM, Митної служби Республіки Молдова, Державної фіскальної служби України, Державного агентства з інтелектуальної власності (AGEPI), патентно-правової фірми «Пахаренко і партнери» (Україна), ТК «SYRGENTA».

Зустріч була присвячена обговоренню питань сфери захисту прав інтелектуальної власності, зокрема, з питань юридичних розбіжностей в законодавстві України в рамках захисту прав інтелектуальної власності та угоди про торговельні аспекти прав інтелектуальної власності (ТРІПС). Презентації результатів спільної операції по виявленню контрафактної продукції - «Д'Артаньян» (Одеська митниця, представники EUBAM), Захисту прав інтелектуальної власності в Україні та Молдові - головних досягнень, поточної ситуації, проблем та перешкод.

Розглянуто також питання перспективи реформи у сфері захисту прав інтелектуальної власності в Україні, прогресу, досягнутий Республікою Молдова в проведенні Національної стратегії щодо захисту прав інтелектуальної власності, співробітництва між Державною фіскальною службою України та Митною Службою Республіки Молдова, спрямованого на захист прав інтелектуальної власності.

У ході зустрічі йшла мова також про поліпшення співпраці між правовласниками, митними, правоохоронними та судовими органами в питаннях захисту прав інтелектуальної власності та боротьби з контрафактом та піратством.

Опубликовано : 27.09.2017 10:55   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів