Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета
 
 

 

 
 

 
Последние статьи
05.09.2015 : Инфракрасная сауна: польза, вред и эффект
28.04.2015 : Как выбрать котел для отопления?!
05.03.2013 : Переможниця «Кращого студента» цінує гумор, інтелект та моральність
28.02.2013 : Подільський парубок або враження від прес-конференції губернатора
18.02.2013 : Журналістика очима людей

Все статьи >>

 
Наша кнопка

код кнопки:
 
 

В Харькове ожидают Министра юстиции

02.10.2017 11:49 Текст:  Т+   T-  

 У Харкові пройде І Харківський міжнародний юридичний форум "Право та проблеми сталого розвитку в глобалізованому світі"

 Як повідомили у прес-службі Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого, форум проходитиме 3-6 жовтня на чотирьох майданчиках – у приміщенні Національної академії правових наук України, центральному корпусі Національного юридичного університету ім. Я. Мудрого, навчально-бібліотечному комплексі університету та Палаці студентів.

За даними прес-служби вишу, на форумі очікуються виступи політиків, урядовців та науковців з України, Білорусі, Данії, Канади, Литви, Нідерландів, Німеччини, Сінгапуру, США, Швейцарії, співробітників міжнародних організацій, структурних підрозділів ЄС, правозахисників і представників юридичного бізнесу. Загалом участь у заході підтвердили представники понад 20 країн світу.

Зокрема, на форумі виступатимуть міністр юстиції Павло Петренко, в.о. голови Конституційного Суду Віктор Кривенко, заступник міністра юстиції Сергій Петухов, заступник міністра закордонних справ з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль, заступник міністра освіти і науки України Юрій Рашкевич, голова вищої кваліфікаційної комісії суддів України Сергій Козьяков, генеральний прокурор Юрій Луценко.


"Форум є результатом партнерської співпраці з Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), Організацією з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ), Офісом Ради Європи в Україні, Міжнародним Вишеградським фондом та Урядом Нідерландів, які багато років поспіль допомагають у проведенні ключових реформ у правничій та освітній сферах", - зазначили в прес-службі.

Опубликовано : 02.10.2017 11:49   на главную
Также в рубрике:
А что думаешь ты? Комментируй

Ваше имя :
Заголовок :
 Обновить изображение
Потверждающий код :

 
 

 

 
 
© 2008-2018 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів