Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Відлуння Калинівки: Навколо військової частини на Хмельниччині встановили мінні загородження

03.10.2017 15:47 Текст:  Т+   T-  

На Славутчині посилили заходи безпеки навкруг військової частини, де зберігається один з найбільших у державі арсенал боєприпасів 

Трагедія на Вінниччині, де вибухали склади з боєприпасами, спонукали військових в інших областях пильніше придивитися до артскладів, де зберігаються такі ж арсенали, передає Depo.хмельницький з посиланням на "День за днем".

У вій­сько­вій­ час­ти­ні А-1358 у Цві­то­сі, Сла­вутсь­ко­го району, де базуэться один із най­більших в Ук­ра­їні ар­се­нал бо­єп­ри­па­сів, по­си­ли за­хо­ди без­пе­ки.

"Для за­по­бі­ган­ня про­во­ка­цій­них дій­ бі­ля вій­сько­вої час­ти­ни та уник­нення ди­вер­сій­ на об'єк­ті, на під­сту­пах нав­ко­ло вій­сько­вої час­ти­ни вста­нов­ле­ні ви­бу­хо­ві мін­ні за­го­род­ження, по­яс­нив ко­ман­дир вій­сько­вої час­ти­ни А1358 Володимир Іванів. - До то­го ж, вій­сько­вос­лужбов­ці ма­ють­ пра­во зас­то­со­ву­ва­ти зброю під час ви­ко­нан­ня обов'яз­ків вій­сько­вої служ­би".

Ко­ман­ду­ван­ня час­ти­ни по­яс­ни­ло, по­віт­ря­ний­ прос­тір над вій­сько­вою час­ти­ною та за­бо­ро­не­ною зо­ною нав­ко­ло неї є без­польот­ною зо­ною. По­ява та про­літ пі­ло­тованих лі­таль­них апа­ра­тів та лег­ко­мо­тор­них (без­пі­лот­них) лі­таль­них апа­ра­тів у без­польот­ній­ зо­ні вій­сько­вої час­ти­ни є по­тен­цій­но не­без­печним для вій­сько­вої час­ти­ни та роз­ці­ню­єть­ся, як на­пад на об'єк­ти, що охо­ро­ня­ють­ся вій­сько­вос­лужбов­ця­ми.

Ко­ман­ду­ван­ня вій­сько­вої час­ти­ни звер­та­єть­ся до на­се­лен­ня і про­сить­ ін­форму­ват­ти пра­ців­ни­ків Служ­би без­пе­ки Ук­ра­їни, На­ці­ональ­ної по­лі­ції Ук­ра­їни, по­са­до­вих осіб вій­сько­вої час­ти­ни що­до по­яви в районі вій­сько­вої час­ти­ни А1358 пі­доз­рі­лих осіб.

Нагадаємо, ввечері 26 вересня сталися вибухи боєприпасів на військових складах Збройних сил України поблизу міста Калинівка. Горів 48-й арсенал ЗСУ. Тоді з навколишніх сіл евакуювали понад 30 тисяч людей.

За даними місцевої влади, у результаті вибухів ніхто не загинув, проте є постраждалі. До лікарні доправлено 200 евакуйованих людей, серед них є двоє жінок із вибуховими травмами.

СБУ кваліфікувала вибухи в Калинівці як диверсію.

Збитки від пожежі на складі в Калинівці оцінюються у близько 800 млн доларів.

У ГПУ вважають, що основною версією вибухів у Калинівці є диверсія, а також злочинна недбалість.

Генпрокурор Юрій Луценко заявив, що інформація щодо розслідування вибузів на складі боєприпасів в Калинівці засекречена в інтересах слідства 

Опубликовано : 03.10.2017 15:47   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2020 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів